Stay Vulnerable Far Fırçası Stay Vulnerable Far Fırçası

Maksimum kontrol için parmak uçlarına benzer açılı şekle sahip, tüm göz kapağında kolay dağıtma sa ... Devamını oku
319 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

541122
  • tab description Ürün Açıklaması

    Maksimum kontrol için parmak uçlarına benzer açılı şekle sahip, tüm göz kapağında kolay dağıtma sağlayan, benzersiz sıklıkta bir far fırçası.Ürünleri kusursuz şekilde dağıtacak kadar yumuşak ve kontrol sağlayacak kadar sık bu fırça, renkleri hızlıca uygulamanız için  parmak uçlarına benzer bir açıya sahiptir. Ultra yumuşak ve sık kıllarıyla Vulnerable Likit Far (ayrı satılır) veya favori farınızla mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.