Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.

LA VIE EST BELLE
LA VIE EST BELLE

Hayat güzeldir" felsefesini tüm hayatınıza yaymayı hedefleyen La Vie Est Belle, gülümsemeyi zarif şişesiyle temsil ediyor. Üst notasında Frenk üzümü ve ince lezzetler, kalp notasında iris yer alırken, alt notasında paçuli yer alıyor.

HYPNÔSE DRAMA
HYPNÔSE DRAMA

Lancôme'un hacim veren maskarası Hypnôse Drama ile tüm bakışları üzerinize çekin. Konveks fırçasıyla tek bir dokunuşta dramatik hacme ve büyüleyici bakışlara sahip olun.

ADVANCED GENIFIQUE
ADVANCED GENIFIQUE

#1 Serumumuz, Milyonlarca probiyotik içeren formülü ile cildi güçlendiren onarıcı serum Advanced Genifique’i keşfedin. Cildi +%77’ye** kadar daha hızlı onarmaya yardımcı olur, daha canlı, aydınlık ve daha genç bir görünüm sağlar. 

RÉNERGIE ULTRA
RÉNERGIE ULTRA

Kolajen kaybı belirtilerine karşı çok yönlü bakım kremi: sıkılaştırır, leke ve kırışıklık görününümünü azaltır, nemlendirir. En zorlu koşullarda bile varlığını sürdürmesiyle bilinen keten özü ile zenginleştirilildi.