Muhteşem ve cüretkar! Haute Couture'ün çok sevilen "yaramaz çocuğu", hem kadınlar hem erkekler için avangart ve bağımlılık yapan bir imzaya sahip. Özgürlük, eşitlik, Jean Paul Gaultier! Classique korse ve Le Male denizci motifli şişe tasarımlarıyla göz alıcı bir etki yaratıyor.  

LES MALES
LES MALES
Jean Paul Gaultier, Erkek koku koleksiyonunu somutlaştırmak için gemiye bir sürü denizci getirdi. Şaşırtıcı derecede seksi ekip arasında herkes için bir şeyler var! Sert adam Ultra Male, zamansız Le Male'nin kendisi, büyüleyici Le Beau ve tabii ki kaptan: Le Male Le Parfum.
LES FEMMES
LES FEMMES
Kadınlar, Jean Paul Gaultier'in en büyük ilham kaynağıdır. Kadınlığın özünün görünüşle değil, güvenle ilgili olduğuna inanan Jean Paul Gaultier, efsanevi Classique'den cesur Skandal'a kadar kadınlar için parfümlerini yaratırken tek bir şeye odaklanır: kadınların doğal gücünü ortaya çıkarmak.
SCANDAL
SCANDAL
Jean Paul Gaultier'in efsanevi Classique ve Le Male'in küresel başarısından korkmayan Scandal serisi, Gaultier Evi'nin ikonik kokuları arasında meydan okurcasına yerini alıyor. Ona bir şey yapabileceğini düşünüp düşünmediğini sorun, Scandal tatlı bir sesle cevap verecektir: Evet. Bu gece Skandal kesinlikle herkesin ağzında olacak!
SCANDAL POUR HOMME
SCANDAL POUR HOMME
Kaslı zarafeti ve boks eldivenleriyle SCANDAL POUR HOMME by Jean Paul Gaultier, enerji veren ve bağımlılık yaratan bir seri ile sert vuruyor. Zaferlerle taçlandırılmış bu ring kralı, yeniden doldurulabilir nakavt şişesinde şehvetli odunsu amber kokusuyla kontrast oluşturan erkeklikle hayranlarını baştan çıkarıyor. Gösteri başlasın!