Ürün, marka, kategori ara​...
Saç

Saç

Tüm saç tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun şampuanlar, kremler, maskeler, serumlar, modaya uygun aksesuarlar ve kaliteli bakım ürünleri ile saçlarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. İster kıvırcık, ister ince telli, ister normal veya çabuk yağlanan saçlara sahip olun, Sephora’da ihtiyacınız olan tüm saç bakım ürünlerini bulabilirsiniz.

Saç  bakımı 

 İHTİYACA  GÖRE

 Güzellik Fikirleri VE ilham kaynakları 

Sephora, saçların için en iyi bakımları sunuyor! İhtiyacın ne olursa olsun, saçlarına en iyi şekilde bakım yapabilmen için aklına gelebilecek her şey burada. Tüm saç tiplerini mutlu ederek ihtiyaçlarını karşılayacak her şey mevcut! Şık aksesuarların yanı sıra şekillendirici ürünler (saç spreyi, köpük veya sabitleyiciler ) sayesinde etkileyici bir görünüme kavuş.


Optimum fayda sağlayan erkek saç bakım ürünleri ile saçların mükemmel görünecek! Ürünlerin çabucak tükenmemesi adına büyük boy seçeneklerini tercih edebilirsin. Seyahat sırasında ağırlık yapmaması için seyahat boy şampuan ve bakım ürünleri seçeneklerimizi keşfet. Bavulunda daha az yer kaplar! Saç bakımı ve şekillendirme ürünlerinden oluşan bir hediye arıyorsan setlerimize göz atabilirsin, her biri harika görünüyor!

Saçını korumayı gerçek bir keyif anına dönüştürmek için sıvı, katı veya peeling etkili şampuandan başlayarak saçının ihtiyaçlarına yönelik en iyi bakım ürünleriyle eksiksiz bir hazırlık yapabilirsin.


Güzellik ritüelini uyumlu bir maskeyle veya durulama gerektiren ya da gerektirmeyen bir saç kremiyle tamamlayabilirsin.

Tıpkı vücudun gibi saçların da bir takım ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, uygulanması gereken bakım türünü keşfetmen için saçlarını gözlemlemen gerekir. Saçların kuru, sert ve nemsiz mi? Saçlarını nemlendirerek ve besleyerek nemsizliği ortadan kaldıracak bir bakım yapabilirsin. Parlaklığı desetkleyici ve yumuşatma etkili bakım ürünlerimiz cansız saçlar için en iyi yardımcılardır. Saçlarına kepek önleyici ve yatıştırıcı bir bakım sunarak saç derini tahriş ve kaşıntılardan kurtarabilirsin. Saç derini haftada 1-2 kez arındırıcı peeling ürünleriyle temizlemeyi atlama. Saç derinin de peeling ile derinlemesine bir temizliğe ihtiyacı vardır.


Saç dökülmesini yavaşlatmak için saç yoğunlaştırmaya ve kalınlaştırmaya yardımcı şampuanlarımız ve bakım ürünlerimizle tanış. Cildin için olduğu gibi saçların için de UV ışınlarının, klorun ve tuzlu suyun zararlı etkilerini hedef alan bir güneş korumasına sahip olmalısın.

Erkekler için saç bakım alanında özel olarak üretilen farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler mevcuttur. Saç kremi içeren 2'si 1 arada şampuanları ve vücut ve/veya sakal için de kullanılabilen şampuanları erkekler için özellikle öneriyoruz.


Saç tasarımı konusunda, saç şekillendiriciler ve sabitleyiciler yerçekimi kanunlarına meydan okuyor! Saç bakımı söz konusu olduğunda ürün seçeneklerimizin fazla olmasını çok seviyoruz!

Sephora’da ihtiyacına yönelik her türlü saç bakım ürününü kolaylıkla bulabilirsin.


Olaplex, Moroccanoil, Bumble & Bumble, Drunk Elephant, Briogeo gibi saç bakımının öncüsü olan markalarla saçlarını şımart!