Pro Brush - Göz Farı Fırçası #10

0 Ürün Yorumu
Pro Brush - Göz Farı Fırçası #10
649 TL (1)
Her türlü göz farını Sephora Pro profesyonel sonucuyla uygulamak için bir göz farı fırçası. Bu ne ... Devamını oku

649 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
487863
 • tab description Ürün Açıklaması

  Her türlü göz farını Sephora Pro profesyonel sonucuyla uygulamak için bir göz farı fırçası. Bu ne işe yarıyor? Sentetik elyaf kıllara sahip bu düz, yuvarlak uçlu Pro Brush, rengi tüm göz kapağına veya gölgeli bir etki yaratmak istiyorsanız yalnızca tek bir yere sürmek için mükemmeldir. Yumuşak, esnek kıllar, gerçekten profesyonel bir sonuç için rengi eşit şekilde dağıtır. Nasıl kullanıyorsun? 1. Fırçayı yükleyin 2. Eşit bir renk tonu elde etmek için farı göz kapağının tamamına sürün Fırçalarınızı Sephora Koleksiyonu fırça temizleyicisiyle düzenli olarak temizleyin. *Sentetik elyaftan yapılmış kıllar

 • tab tips Kullanım Önerileri

  1. Farı fırçayla alın ve gerekirse fazla dokuyu gidermek için sallayın.

  2. Farı göz kapağının iç köşesinden başlayarak göz kapağının tamamına uygulayın. göz dışarı doğru Rengi eşit şekilde dağıtmak için.

  Makyaj fırçanızın etkili kalmasını sağlamak için, her kullanımdan sonra özel fırça temizleme spreyi ile düzenli olarak temizleyin ve ardından kurumasını bekleyin.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection