Pro Brush - Göz Farı Fırçası #15

0 Ürün Yorumu
Pro Brush - Göz Farı Fırçası #15
649 TL (1)
Sephora Pro hassasiyetiyle koyu renk göz farı uygulamak için ince uçlu göz farı fırçası. Bu ne i ... Devamını oku

649 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
487847
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sephora Pro hassasiyetiyle koyu renk göz farı uygulamak için ince uçlu göz farı fırçası. Bu ne işe yarıyor? Sentetik elyaf kıllara sahip bu Pro Brush, koyu renkli toz göz farlarını hassas bir şekilde uygulayabilmeniz için açılı kıllara sahip ince, kubbeli bir başlığa sahiptir. Belirli alanlarda herhangi bir koyu göz farını vurgulamak veya lekelemek için kullanın. Nasıl kullanıyorsun? 1. Fırçayı yükleyin 2. Göz farını tam istediğiniz yere bastırın ve hafifçe vurun. Fırçalarınızı Sephora Koleksiyonu fırça temizleyicisiyle düzenli olarak temizleyin. *Sentetik elyaftan yapılmış kıllar

 • tab tips Kullanım Önerileri

  1. Farı fırçayla alın ve gerekirse fazla dokuyu gidermek için sallayın.

  2. Rengi eşit bir şekilde dağıtmak için gölgeyi göz kapağının üzerine sürün veya daha yoğun bir sonuç için basma veya vurma hareketlerini kullanın.

  Makyaj fırçanızın etkili kalmasını sağlamak için, her kullanımdan sonra özel fırça sprey temizleyicisiyle düzenli olarak temizleyin ve ardından kurumasını bekleyin.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection