KARIŞTIRMA FIRÇASI KARIŞTIRMA FIRÇASI

#216 Hassas Karıştırma Fırçası yuvarlak ve yoğun bir fırça olup ürünleri göz kapağı katmanları aras ... Devamını oku
379 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

262113
  • tab description Ürün Açıklaması

    #216 Hassas Karıştırma Fırçası yuvarlak ve yoğun bir fırça olup ürünleri göz kapağı katmanları arasında hassas bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Dumanlı bakışlar veya “banana” tarzı gölgeli göz makyajı için idealdir. Küçük dairesel hareketlerle doğal bir gölge ve geçiş yaratmak için idealdir.Birinci kalitedeki ve eşsiz tasarımlı bu profesyonel fırça sayesinde olağanüstü görünümler elde edebilirsiniz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Mükemmel bir hijyen ve Make Up For Ever fırçanızın kullanım ömrünü uzatmak için Fırça Temizleyicisi –“Nettoyant Pinceaux Purifiant de Make Up For Ever” ile fırçanızı düzenli aralıklarla temizleyin.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.