DIOR_224

Dior Backstage Eyeshadow Shader Brush N°21 Dior Backstage Eyeshadow Shader Brush N°21

Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip , göz farı gölge  fırça N ° 21 mükemmel, ... Devamını oku
665 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

440695
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip , göz farı gölge  fırça N ° 21 mükemmel, kolayca uygulanan bir makyaj deneyimi için tasarlanmıştır. Göz kapaklarına uygulanan farın dağıtılması için idealdir. Bu düz, konik fırça, göz farı renginin belirgin şekilde uygulanması ve  gölgelendirme için mükemmeldir. Yuvarlak şekli, özel olarak pudra göz farının, göz kapağında dağıtılması ve net şekilde uygulanması için tasarlanmıştır.  Sadece doğru miktarda pigmenti alır ve optimum makyaj kalıcılığını sağlar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen dokular:
  Kremsi veya toz ​​göz farı.

  1. Göz farından alın ve hareketli göz kapağınıza ve/veya kaş kemerinize uygulayın. Ardından istenen etkiyi elde edene kadar iyice karıştırın.

  2. Dumanlı (1)-sofistike bir görünüm için:
  Göz farını göz kapağınızın ortasına uygulayın, malzemeyi uç kısımlara doğru uzatın, dış köşedeki farı karıştırın ve yukarı doğru gölgelendirin. Son olarak, gözünüzün dış köşesindeki göz farını yoğunlaştırın ve üst ve alt kirpikleriniz boyunca bakışlarınızı vurgulayın.

  3. Işıltılı bir bakış için:
  Göz kapağınıza şu adımları takip ederek açık tonlarda bir göz farı uygulayın: İç açıdan dışa doğru olacak şekilde kaş kemiğiyle başlayın ve ardından hareketli göz kapağına aynı yönde uygulayın.

  (1)Gölgeli efekt

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü