Watetone - Makyaj Süngeri

0 Ürün Yorumu
Watetone - Makyaj Süngeri
429 TL (1)
Watertone sünger, tüm akışkan dokuların kusursuz uygulanmasını sağlar.Sünger, suyla temas ettiğinde ... Devamını oku

429 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
544605
 • tab description Ürün Açıklaması

  Watertone sünger, tüm akışkan dokuların kusursuz uygulanmasını sağlar.Sünger, suyla temas ettiğinde şişerek ultra esnek ve çok yumuşak hale gelir ve ciltte gerçek bir okşama hissi sağlar.MAKYAJ SANATÇILARIMIZLA BİRLİKTE OLUŞTURULDU, WATERTONE temelinin performansını optimize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Dokusu, yüzeydeki formülü emerek, mükemmel bir şekilde kontrol edilen kapsama alanı ve tekdüze makyaj için zahmetsizce geri ödemeyi dozlamayı mümkün kılar. Şekli, makyajın yüzün tüm bölgelerine hassas bir şekilde uygulanması için geliştirilmiştir.Düz kenarı, kurutmayı ve saklamayı kolaylaştırır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Watertone süngerini ıslatın ve fazla suyu sıkın.
  2. Fondöteni/kapatıcıyı alın ve hafifçe vurarak uygulayın.
  3. Tek seferde bir bölgeye uygulayın: yüzün sağ tarafı, yüzün sol tarafı ve alın.
  4. Süngerin şişkin tarafını tüm yüze, kusurları ve eksikleri kapatmak için uç tarafını gözlerin çevresine, ve burun kanatları için düz kenarını uygulayın.
  5. Her kullanımdan sonra sabunlu su ile yıkayınız.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.