130 Powder Brush - Ten Makyajı Fırçası

0 Ürün Yorumu
130 Powder Brush - Ten Makyajı Fırçası
1.499 TL (1)
#130 Powder Brush Large Ten Makyajı fırçası kıyaslanamaz yumuşaklıktaki kıllardan oluşan büyük ve ... Devamını oku

1.499 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
262107
 • tab description Ürün Açıklaması

  #130 Powder Brush Large Ten Makyajı fırçası kıyaslanamaz yumuşaklıktaki kıllardan oluşan büyük ve yuvarlak ince bir fırçadır. Tanecikli ve kompakt pudraların hafif ve hızlı uygulanması için idealdir. Geniş kafası sayesinde hem yüzde hem de vücutta kullanılabilir ve oldukça doğal bir sonuç elde edilmesini sağlar. Birinci kalitedeki ve eşsiz tasarımlı bu profesyonel fırça sayesinde olağanüstü görünümler elde edebilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Mükemmel bir hijyen ve Make Up For Ever fırçanızın kullanım ömrünü uzatmak için Fırça Temizleyicisi –“Nettoyant Pinceaux Purifiant de Make Up For Ever” ile fırçanızı düzenli aralıklarla temizleyin.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.