Ürün, marka, kategori ara​...

Mağazalarımızdaki
servislerimiz
hakkında

MAĞAZA SERVİSLERİ

SEPHORA

SINIRSIZ !
Hediyeler, avantajlar ve çok sayıda sürpriz ... Sephora ile güzellik hayatın değişecek! Teklifler ve hizmetlerimiz ile tanışmak için sana en yakın mağazamızı keşfet!


MAĞAZALAR

CANLI SİPARİŞ HATTI

İhtiyacın olan ürünleri, whatsapp sipariş hattımız üzerinden en yakınındaki mağazanın güzellik uzmanına bağlanarak sipariş vermeni ve istersen aynı gün içerisinde adresine,istersen de mağazadan hemen teslim almanı sağlayan yepyeni bir güzellik servisi!

CANLI SİPARİŞ HATTI

1/ 0544 SEP HO RA (0544 737 46 72) whatsapp numaramızı kaydet ve bize mesaj atarak sana en yakın mağazadaki güzellik uzmanına bağlan.

2/ Güzellik uzmanımızla sohbet ederek, ihtiyacına yönelik satın almak istediğin tüm ürünlerin siparişini ver.

3/ Ürünlerini istersen aynı gün içinde adresine teslim edelim, istersen mağazamıza gelerek hemen al.

GERİ DÖNÜŞÜM

GOOD FOR RECYCLING

Daha Fazla Bilgi

GÜZELLİK SERVİSLERİ

BENEFIT KAŞ BAR

Gün içerisinde kendinize 30 dakikalık bir mola verin ve Benefit’in sertifikalı uzmanları ile ideal kaş şeklinizi keşfedin. Kaş Haritası Servisi ile başlayan servislerimiz ile ideal kaş şekliniz belirlendikten sonra, Kaş Boyama ve Şekillendirme Servisleri ile güzelliğinizi vurgulayın. Sephora Mağazaları’nda bulunan Benefit Kaş Bar Servisleri ile yüzünüze en çok yakışan kaş stilini keşfetmek için hemen randevunuzu alın.


MAĞAZALAR

Kaş Şekillendirme 15 Dakika

100 TL

Kaş Boyama 15 Dakika

80 TL

Dudak Üzeri 15 Dakika

50 TL

Takma Kirpik 15 Dakika

150 TL

CANLI MAKYAJ DERSLERİ


Profesyonel makyaj artistlerimiz ile 30 dakikalık makyaj dersi.


Mağazalar

ONLINE MAKYAJ REZERVASYONU


Güzellik Danışmanlarımızla iletişim kurmanın yeni bir dijital yoluna sahipsiniz! SEPHORA uzmanlarından 15 dakikalık makyaj servisi almak için mağazalarımıza randevu oluşturabilirsiniz.


Mağazalar

ONLINE CİLT BAKIM REZERVASYONU


Güzellik Danışmanlarımızla iletişim kurmanın yeni bir dijital yoluna sahipsiniz! SEPHORA Uzmanlarından 15 Dakikalık Cilt bakım servisi almak için mağazalarımıza randevu oluşturabilirsiniz.
MAĞAZALAR