Mağazalarımızdaki
servislerimiz
hakkında

GERİ DÖNÜŞÜM

GOOD FOR RECYCLING

Daha Fazla Bilgi

GÜZELLİK SERVİSLERİ

BENEFIT KAŞ BAR

40 seneyi aşkın süredir kaşlar konusundaki uzmanlığını sürdüren Benefit Cosmetics, sizi sadece Sephora’da bulabileceğiniz çok özel Kaş Bar Servisleri’ni keşfetmeye davet ediyor. Kaş Şekillendirme, Kaş Boyama, Laminasyon ve benzeri servislerimizle tanışın!. Randevulu ya da randevusuz gün içerisinde kendinize 15 dakikalık bir mola verin ve güzelliğinize güzellik katın! Hızlı, büyülü ve ışıltılı!


Kaş Şekillendirme 30 Dakika

400 TL

Kaş Boyama 30 Dakika

200 TL

Dudak Üzeri 30 Dakika

140 TL

Takma Kirpik 30 Dakika

350 TL

Odak Makyaj Uygulamamız


Kısa bir sürede kusursuz görünmeye ihtiyacın mı var? Odak makyaj uygulamamız, cesur gözlerden dramatik dudaklara veya şekillendirilmiş elmacık kemiklerine kadar seçeceğin bir bölgenin hayalindeki görünüme kavuşması için en mükemmel yol! Kişiselleştirilmiş danışmanlık ve makyaj uygulamamız, görünümünü tek başına nasıl yeniden oluşturacağına dair özel ipuçları ve teknikleri içerir.


Tüm Yüz Makyaj Uygulamamız


Profesyonel güzellik uzmanlarımız sana en uygun makyajı almış oldukları yönlendirmeler doğrultusunda tasarlar. Tüm makyaj uygulamamız göz, dudak ve yüz odağında uygulanır. Her zaman olduğu gibi, kişiselleştirilmiş olan seans, tek başına uygulama yapabilmen için özel ipuçları ve püf noktalarını içerir.


Özel Gün Makyaj Uygulamamız


Özel gün makyaj uygulamamız ile ihtiyacın olan ışıltılı görünüme sahip ol! Bu uygulamada mükemmel kontür ve vurgu için derinlemesine makyaj teknikleri kullanılır. Dramatik gözler, cesur dudaklar veya istediğiniz herhangi bir görünüm buna dahil!. Kişiselleştirilmiş danışmanlık ve makyaj uygulamamız, görünümünü tek başına nasıl yeniden oluşturacağına dair özel ipuçları ve teknikleri içerir.
30 Dakika Premium Kabin Servisi


Premium kabin servisimiz ile cildini şımartma zamanı! Cilt bakım uzmanlarımız, cildine en uygun bakımı seçebilmen için danışmanlık vererek, ihtiyacın olan rutini oluşturmanda yardımcı olacak. Ücretsiz seans için hemen randevu al!