MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.

ROUGE ARTIST
ROUGE ARTIST

Makyaj artistleriyle birlikte oluşturulan yeni ROUGE ARTIST serimiz, uygulamayı daha kolay ve basit hale getiren yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

VAZGEÇİLMEZLER
VAZGEÇİLMEZLER

AQUA RESIST & ROUGE ARTIST koleksiyonlarının tümünü keşfet!

İKONİK FONDÖTEN
İKONİK FONDÖTEN

Profesyonellerimizle birlikte tasarlanan HD Skin fondöten, cilt uzmanlığımızın sınırlarını daha da öne çıkartıyor. 24 saat doğal bitişe sahip mükemmel bir cilde sahip olmak için yeni fondötenimizi keşfet!

AQUA RESIST
AQUA RESIST
Makyaj sanatçıları ile birlikte geliştirilen, suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı göz ve kaş ürünleri serisi olan AQUA RESIST'i keşfet.