HD SKIN FOUNDATION SPONGE-22

HD Skin fondöten ile birleştirildiğinde mükemmel bir ikinci cilt bitişi için profesyonellerimizle ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

580663
  • tab description Ürün Açıklaması

    HD Skin fondöten ile birleştirildiğinde mükemmel bir ikinci cilt bitişi için profesyonellerimizle birlikte oluşturulan yeni iki malzemeli makyaj süngerimizi keşfedin.Bu iki malzemeli sünger fondöteninizi kapatmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. HD Skin fondöten gibi krem dokular. Düz taban, formülü tek geçişte yaymak için idealdir, kubbeli uç ise fondöten sürmek ve kapatıcılığı ayarlamak için mükemmeldir. profesyonel düzeyde hassasiyet sağlayan sivri uç. 

  • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.