BEAUTYBLENDER PRO BLACK BEAUTYBLENDER PRO BLACK

Siyah renkli şımartan Beautyblender süngeri! Çıkarılması zorlu olan yoğun ürünlerin uygulaması için ... Devamını oku
349 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

348236
  • tab description Ürün Açıklaması

    Siyah renkli şımartan Beautyblender süngeri! Çıkarılması zorlu olan yoğun ürünlerin uygulaması için mükemmel bir çözüm. Fondöten, uzun süreli kalıcı makyaj ve bronzlaştırıcı ürünlerle birlikte kullanılarak mükemmel sonuçlar sunar. Beautyblender süngeriniz küçük miktarlarda su emilmesini sağlayan bir yapıya sahiptir. Islandığında hacmi iki katına çıkar ve bu şekilde makyaj ürünlerinin uygulanmasını kolaylaştırır. Kuruduğunda asıl şeklini geri alır. Nasıl kullanılır? Beautyblender’inizi su ile ıslatın. Mümkünse fazla sıvıyı bir havlu kullanarak sıkın. Makyaj bazları, fondöten, pudra, allık ve diğer benzer ürünlerin uygulanması için idealdir. Kusursuz bir bitiş için tüm yüzünüze ufak dokunuşlarla uygulayın. Her kullanımdan sonra süngerinizi temizleyin.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Markanın kurucusu Rea Ann Silva, Hollywood'un en çok tercih edilen makyaj sanatçılarından biridir. Beautyblender®'ın kökenindeki yaratıcı düşünceden yola çıkarak, tamamen yeni tip aplikatörüyle güzellik dünyasında tek başına devrim yaratmıştır. Beautyblender, suyla etkinleşen köpüğü (aqua-activeTM) ve kıvrımlı yapısı sayesinde, profesyonel veya yeni başlayan ayrımı gözetmeksizin makyajı kusursuz bir noktaya taşır.