{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

SEPHORA COLLECTION

Kağıt Yüz Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

44.90 TL

MASK PINE

İNCELE

FOREO

LUNA™ Mini 2

Diğer seçenekleri keşfet

999 TL 'den başlayan fiyatlarla

Fuchsia

İNCELE

FOREO

Foreo IRIS

Diğer seçenekleri keşfet

1999 TL

Petal Pink

İNCELE

FOREO

LUNA™ fofo

Diğer seçenekleri keşfet

1299 TL

Mint

İNCELE

FOREO

UFO™

Diğer seçenekleri keşfet

2899 TL

Maske Terapisi Cihazı

İNCELE

FOREO

UFO™ 2

Diğer seçenekleri keşfet

3999 TL

Mint

İNCELE

FOREO

UFO Mini™ Akıllı Maske Terapisi Cihazı

Diğer seçenekleri keşfet

1399 TL

Mint

İNCELE

FOREO

UFO™ Mini 2

Diğer seçenekleri keşfet

2699 TL

Mint

İNCELE

FOREO

LUNA Mini 3™

Diğer seçenekleri keşfet

2299 TL

Fuchsia

İNCELE

FOREO

BEAR Mini

Diğer seçenekleri keşfet

2899 TL

Pearl Pink

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

Green Quartz Roller

275 TL 99 TL

Yeşil kuvarslı yüz rolleri

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

Melting Cleansing Balm

Diğer seçenekleri keşfet

149 TL 99 TL

125 ml

İNCELE

FOREO

Matte Maniac Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

249 TL

6'lı Maske

İNCELE

FOREO

Make My Day Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

149 TL

7'li Maske

İNCELE

FOREO

Shimmer Freak Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

249 TL

6'lı Maske

İNCELE

FOREO

Youth Junkie Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

249 TL

6'lı Maske

İNCELE

FOREO

Call It a Night Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

149 TL

7'li Maske

İNCELE

PIXI

Botanical Collagen Plumping Mask

Diğer seçenekleri keşfet

439 TL

45 ML

İNCELE

GULSHA

Gülsha Masaj Taşı

Diğer seçenekleri keşfet

369 TL

adet

İNCELE

FOREO

Glow Addict Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

249 TL

6'lı Maske

İNCELE

FOREO

LUNA™ 3 MEN

Diğer seçenekleri keşfet

2899 TL

Siyah

İNCELE

FOREO

H2Overdose Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

249 TL

6'lı Maske

İNCELE

Sağlıkla Işıldayan Bir Cilt için İdeal Bakım

Kusursuz görünen bir cilt için düzenli bakım yapmak çok önemlidir. Gün boyu olumsuz etkenlere maruz kalan cildinizi kirlerden arındırmanız gerekir. Gözeneklerin kir, yağ, makyaj kalıntısı ile dolması sonucu cildinizde akne ve sivilce oluşumu meydana gelir. Pürüzsüz bir ten için yüz temizleme tekniklerini uygulamanız gerekir. Temizleme köpüğü, jeli, sütü gibi farklı çeşitleri bulunan bakım ürünleri arasından cilt tipinize en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz. Cilt bakım ürünlerini kullanırken daha iyi ve hızlı sonuç almak için yüz masaj aletlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı şekil ve yapıda olan yüz masaj aletleri, güncel teknolojiye sahiptir. Hücre yenilenmesine destek olan bu cihazlar ile zamana meydan okumanız mümkün.

Yağlı ve karma cilde sahip olanlar gözenek görünümünü azaltmak için temizleme jellerini yüz temizleme cihazı ile uygulayabilir. Titreşimli yüz temizleme cihazı, cildinize ürünü yayarken aynı zamanda hücreleri aktif hale getirir. Foreo Luna yüz temizleme cihazı ve masaj aleti ile cildinizi kirlerden derinlemesine arındırabilirsiniz. Sonik ve ses dalgaları yayan yüz temizleme aleti ile hücre yenilenmesine destek olabilmeniz mümkün. Cildin gözeneklerine biriken makyaj kalıntılarını, yağı ve kiri anında temizleyen titreşimli yüz temizleme makinesi ile siyah nokta karşıtı ürünleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Yüz Temizleme Cihazı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüz temizleme makinesi tercih ederken farklı yönlere çalışan başlığı olmasına önem vermeniz gerekir. Sabit olarak tek yöne çalışan fırçalar cildinizi yıpratabilir. Bu nedenle başlık yapısının çok yönlü hareket etmesi cildinizi canlandırmak için yardımcı olur. Yüz masaj aleti çeşitleri ile cildinizi temizleyebilir ve daha genç bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Yüz ve göz çevresi için özel hazırlanan kısımlara sahip masaj aletleri ile tüm cildinize eksiksiz bakım yapabilirsiniz. Gülsha masaj taşı, lenf drenajını ve ödem atılmasını kolaylaştırır. Haftada iki üç kere bu masaj taşı ile cildinizi canlandırabilirsiniz. Doğal taşların mucizevi ve yenileyici etkisini cildinizde hissedebilmeniz mümkün.

Cildinizin fazla yıprandığı ve yorulduğu dönemlerde tazeleyici bakım maskelerini tercih edebilirsiniz. Foreo Ufo 2 Power maske ve ışık terapi cihazı ile cildinizi yeni baştan yaratabilmeniz mümkün. 8 farklı ışığı ile cildinizdeki kolajen oluşumunu destekleyen bu masaj cihazı ile maskelerinizden yüksek verim elde edebilirsiniz.

Yüz masaj cihazı seçerken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

  • Şarj ve su geçirmez özelliği olmasına özen göstermeniz gerekir. Duşta cildinizi tazelemek için masaj aletlerini kullanabilirsiniz.
  • Kablo ve elektrik bağlantısı olmadan masaj yapabilmenizi sağlayan şarjlı cihazlar ile hareket özgürlüğü kazanabilmeniz mümkün.
  • Yüz masajında cildinize uygun jeller tercih etmeniz gerekir. Shiseido Complete Cleansing Microfoam ile cildinizi temizlerken bakım yapabilirsiniz. Nemlendirici etkili formülü sayesinde bu masaj köpüğü ile cildinizi onarabilir ve yaşlanma belirtileri ile savaşabilirsiniz.

Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Yüz temizleme cihazını uygun temizleme jelleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Günlük makyajınızı temizlerken kullandığınız yüz temizleme jelini masaj aleti ile uygulayarak cildinizi derinlemesine arındırabilmeniz mümkün. Yüz temizleme cihazı çeşitlerini yoğun nem terapisi sağlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bazen cildiniz çevresel koşullardan, mevsim değişikliklerinden, hormonal düzensizliklerden, stresten etkilenerek kuruyabilir. Çatlamış ve yıpranmış cildinize yoğun nem desteği uygulamak için vitamin destekli nemlendirici serumları masaj aletleri ile uygulayabilirsiniz. Göz çevresini canlandırmak ve kaz ayakları ile mücadele etmek için göz çevresi bakımı yapmanız gerekir. Foreo Iris Aydınlatıcı göz masaj cihazı, ayarlanabilir hassas vuruşları ile göz çevresine ihtiyaç duyduğu bakımı yapar. Yaşlanma belirtilerinin yoğunluğuna göre masaj hareketlerini ayarlayabilirsiniz.

Sephora Green Quartz Roller, iki yönlü başlığı sayesinde yüzünüzdeki tüm noktalara temas eder. Göz çevresi, çene ve burun gibi ulaşılması güç noktalara masaj yaparak cildinizin toparlanmasına yardımcı olur. Düzenli bir şekilde yer çekiminin tersi yönünde uyguladığınızda cildinizin daha sıkı göründüğünü fark edebilirsiniz. Foreo Ufo aktif maskeleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bileşenleri kolayca sağlayabilirsiniz. Yorgun gözleri anında canlandırabilir, ince çizgilerin görünümünü azaltabilir, daha enerjik bir görünümün keyfini sürebilirsiniz.

Yüz Temizleme Cihazları Tam Kapsamlı Temizlik Sağlar mı?

Yüz temizleme cihazları güncel teknolojiye sahip etkili ürünlerdir. Cilt bakım rutininizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu masaj aletleri ile hem cildinizi temizleyebilir hem canlandırabilirsiniz. Titreşimli ve vakumlu yüz temizleme cihazı çeşitleri ile cildinizin gözeneklerinde biriken kirleri çıkarabilirsiniz. Makyaj temizleme jellerini ellerinizle uyguladığınızda sadece yüzeysel bir temizlik yapabilirsiniz. Oysa masaj aletleri ile temizleme jellerini birlikte kullandığınızda titreşimin etkisi ile açılan gözeneklerin daha iyi temizlenmesi mümkün olur.

Yaşlanma karşıtı bakım serumları ve nemlendirici kremleri masaj aleti ile uygulayarak en alt katmanlara kadar etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Foreo Bear Akıllı Microcurrent yüz sıkılaştırma cihazı ile erken yaşlanma belirtilerini önleyebilirsiniz. Ergonomik yapısı ve akıllı teknolojisi ile yüzünüzün tüm kıvrımlarına anında uyum sağlayan bu masaj aleti ile cildinizin daha sıkı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenli olarak cilt bakımı yaparak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilmeniz mümkün. Cildinizin doğal elastik yapısını korumak, ışıltısını yansıtmak ve daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlamak için cilt bakım ürünlerini masaj aletleri ile uygulayabilirsiniz. Güneşin zararlı etkilerden korunarak, sağlıklı beslenerek, kaliteli uyku uyuyarak cildinizin daha çabuk toparlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Güneş koruyucu yaşlanma karşıtı ürünler ile cildinizin koruma kalkanını güçlendirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında güneşin etkilerine maruz kalan cildinizi güneş sonrası bakım ürünleri ile ferahlatabilirsiniz.

Siz de cildinizi derinlemesine temizlemek, gözeneklerinizi kir ve yağdan arındırmak, daha genç bir cilt görünümü elde etmek için Sephora’nın ayrıcalıklar ile sunduğu yüz bakımı temizleme cihazlarını tercih edebilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı ve güvenli alışveriş deneyimi ile ihtiyaç duyduğunuz masaj aletini hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P4047131", "brand": "SEPHORA", "name": "Kağıt Yüz Maskesi", "sku": "P4047131", "price": 44.90, "sku": "P4047131", "position": 1, "variant": "MASK PINE", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "454918", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "44.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P2420007", "brand": "FOREO", "name": "LUNA™ Mini 2", "sku": "P2420007", "price": 999, "sku": "P2420007", "position": 2, "variant": "Fuchsia", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "347113", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "999", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P2703017", "brand": "FOREO", "name": "Foreo IRIS", "sku": "P2703017", "price": 1999, "sku": "P2703017", "position": 3, "variant": "Petal Pink", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "450371", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "1999", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3379011", "brand": "FOREO", "name": "LUNA™ fofo", "sku": "P3379011", "price": 1299, "sku": "P3379011", "position": 4, "variant": "Mint", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "444708", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "1299", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3297048", "brand": "FOREO", "name": "UFO™", "sku": "P3297048", "price": 2899, "sku": "P3297048", "position": 5, "variant": "Maske Terapisi Cihazı", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "435742", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2899", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P4041124", "brand": "FOREO", "name": "UFO™ 2", "sku": "P4041124", "price": 3999, "sku": "P4041124", "position": 6, "variant": "Mint", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "512577", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "3999", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3742114", "brand": "FOREO", "name": "LUNA™ 3, Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme ve Sıkılaştırıcı Masaj Cihazı", "sku": "P3742114", "price": 2899, "sku": "P3742114", "position": 7, "variant": "Combination Skin", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "477652", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2899", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3379013", "brand": "FOREO", "name": "UFO Mini™ Akıllı Maske Terapisi Cihazı", "sku": "P3379013", "price": 1399, "sku": "P3379013", "position": 8, "variant": "Mint", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "440556", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "1399", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P4041125", "brand": "FOREO", "name": "UFO™ Mini 2", "sku": "P4041125", "price": 2699, "sku": "P4041125", "position": 9, "variant": "Mint", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "512580", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2699", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3835086", "brand": "FOREO", "name": "LUNA Mini 3™", "sku": "P3835086", "price": 2299, "sku": "P3835086", "position": 10, "variant": "Fuchsia", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "493951", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2299", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P10010539", "brand": "FOREO", "name": "BEAR Mini", "sku": "P10010539", "price": 2899, "sku": "P10010539", "position": 11, "variant": "Pearl Pink", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "506067", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2899", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3950146", "brand": "SEPHORA", "name": "Green Quartz Roller", "sku": "484788", "price": 99, "sku": "484788", "position": 12, "variant": "Yeşil kuvarslı yüz rolleri", "category": "SKIN ACC/OTHERMUACC/OTHER", "dimension10": "484788", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimli" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "275", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P10013510", "brand": "SEPHORA", "name": "Melting Cleansing Balm", "sku": "465898", "price": 99, "sku": "465898", "position": 13, "variant": "125 ml", "category": "SKINCARE/FACE/MU REM MLK", "dimension10": "465898", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimli" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "149", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P10010538", "brand": "FOREO", "name": "BEAR Akıllı Microcurrent Yüz Sıkılaştırma Cihazı", "sku": "P10010538", "price": 4399, "sku": "P10010538", "position": 14, "variant": "1.0g", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "555295", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "4399", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P4036145", "brand": "FOREO", "name": "Matte Maniac Maskesi", "sku": "445930", "price": 249, "sku": "445930", "position": 15, "variant": "6\u0027lı Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK OTHER", "dimension10": "445930", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "249", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3297049", "brand": "FOREO", "name": "Make My Day Maskesi", "sku": "435743", "price": 149, "sku": "435743", "position": 16, "variant": "7\u0027li Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK OTHER", "dimension10": "435743", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "149", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P4036144", "brand": "FOREO", "name": "Shimmer Freak Maskesi", "sku": "445931", "price": 249, "sku": "445931", "position": 17, "variant": "6\u0027lı Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK OTHER", "dimension10": "445931", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "249", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3486067", "brand": "FOREO", "name": "Youth Junkie Maskesi", "sku": "444714", "price": 249, "sku": "444714", "position": 18, "variant": "6\u0027lı Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "444714", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "249", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3297050", "brand": "FOREO", "name": "Call It a Night Maskesi", "sku": "435745", "price": 149, "sku": "435745", "position": 19, "variant": "7\u0027li Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK OTHER", "dimension10": "435745", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "149", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3967154", "brand": "PIXI", "name": "Botanical Collagen Plumping Mask", "sku": "470977", "price": 439, "sku": "470977", "position": 20, "variant": "45 ML", "category": "SKINCARE/FACE/MASK CRGEL", "dimension10": "470977", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "439", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P10019435", "brand": "GULSHA", "name": "Gülsha Masaj Taşı", "sku": "484428", "price": 369, "sku": "484428", "position": 21, "variant": "adet", "category": "SKINCARE/FACE/FACE MIST", "dimension10": "484428", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "369", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3379012", "brand": "FOREO", "name": "Glow Addict Maskesi", "sku": "444711", "price": 249, "sku": "444711", "position": 22, "variant": "6\u0027lı Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "444711", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "249", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P10010628", "brand": "FOREO", "name": "LUNA™ 3 MEN", "sku": "527552", "price": 2899, "sku": "527552", "position": 23, "variant": "Siyah", "category": "SKINCARE/INSTRUMENT/TOOLS", "dimension10": "527552", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "2899", "dimension102": "ERKEK" }, { "product_id": "P3486066", "brand": "FOREO", "name": "H2Overdose Maskesi", "sku": "444712", "price": 249, "sku": "444712", "position": 24, "variant": "6\u0027lı Maske", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "444712", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "249", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }