UFO™ 2 UFO™ 2

En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile tasarlanan bu devrim niteliğindeki cihaz, ilk kullanımdan ... Devamını oku
5.749 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

512577
  • tab description Ürün Açıklaması

    En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile tasarlanan bu devrim niteliğindeki cihaz, ilk kullanımdan itibaren anında beslenen cildinize sağlıklı bir ışıltı sağlar. UFO™, aktif maske bileşenlerini cildin yüzeyinin derinliklerine (en iyi çalıştıkları yer) aşılamak için anında ısıtma, gözenekleri küçültmek ve şişkinliği azaltmak için hızlı soğutma, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve cildi gözle görülür şekilde canlandırmak için tam spektrumlu LED ışığı ve cildin ışıltısını daha yumuşak, daha pürüzsüz, selfie'ye hazır bir cilt için artırırken yüz ve boyun kaslarındaki gerginlik noktalarını gevşetmek için patentli T-Sonic™ masajı ile donatılmıştır. Avucunuzun içine sığan dünyanın ilk profesyonel spa'sını deneyimleyin!UFO 2’nin Öne Çıkan Özellikleri-Nemlendirme: UFO™ terapileri anında derinlemesine nemlendirme sağlayarak nem seviyelerini %126 arttırır ve etkisini 6 saate kadar korur.-Yenileme: T-Sonic™ titreşimler, kılcal damarlarda kan dolaşımını arttırır, her hücreye besin ve oksijen sağlayarak pürüzsüz, genç ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır.-Işıldama & Canlanma: Isınma ve T-Sonic™ titreşimler, daha etkili sonuçlar için cilt bakım aktif bileşenlerini cildin derinliklerine doğru iter.-Besleme:Kullanıcıların %78'i, cildine dokunduğunda daha yumuşak ve daha sağlıklı bir cilt hissettiğini belirtti.(28 günlük tüketici testine göre)-Sıkılaştırma: Soğutma, şişkinliği en aza indirir ve anında cildinizi sıkılaştırır, yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle etkin bir şekilde mücadele eder.-İyileştirme: LED Işık Terapisi, cildin yenilenmesine ve iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.-Yatıştırma: UFO™ terapileri, yüz kaslarını gevşetmeye ve ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Nasıl Kullanılır:1.FOREO uygulamasını indirin ve UFO™ cihazınızı eşleştirmek için talimatları takip edin.2.Şeffaf halkayı UFO™'dan çıkarın, ardından maskeyi halka yardımıyla cihaza sabitleyin.3.Temiz ve kuru cilt üzerinde UFO™'yu nazikçe gezdirin ve cihaz kapanana kadar dairesel hareketlerle formülü cildinize masaj yaparak uygulayın.4.Kalan maske özü tamamen emilene kadar parmaklarınızla cildinize küçük dokunuşlarla uygulayın.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    FOREO For You uygulamasını indirin ve UFO™ 2 cihazınızı bağlayın. Sabitlediğiniz montaj halkasıyla seçtiğiniz maskeyi UFO ™ 2'ye bağlayın. Uygulamayla işleme başlayın. UFO™ 2'yi cihaz kapanana kadar dairesel hareketlerle yavaşça gezdirin. Maskeyi atın ve UFO™ 2'yi akan suyun altında durulayın.
  • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.