UFO™ UFO™

En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile tasarlanan bu devrim niteliğindeki cihaz, ilk kullanımdan ... Devamını oku

Tam boy

Seyahat boyu

4.249 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

435737
 • tab description Ürün Açıklaması

  En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile tasarlanan bu devrim niteliğindeki cihaz, ilk kullanımdan itibaren anında beslenen cildinize sağlıklı bir ışıltı sağlar. UFO ™, aktif maske bileşenlerini cildin yüzeyinin derinliklerine aşılamak için Aninda (Isıtma, gözenekleri küçültmek ve şişkinliği azaltmak için Hızlı Soğutma, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve cildi gözle görülür şekilde canlandırmak) tam spektrumlu LED ışığı ve cildin ışıltısını daha yumuşak, daha pürüzsüz bir CILT için artırırken yüz ve boyun kaslarındaki gerginlik noktalarını gevşetmek için patentli T-Sonic ™ masajı ile donatılmıştır. Avucunuzun içine sığan dünyanın ilk profesyonel spa'sını deneyimleyin!1. Nemlendirme: UFO ™ terapileri anında derinlemesine nemlendirme sağlayarak nem seviyelerini% 126 arttırır ve etkisini 6 saate kadar korur.2. Yenileme: T-Sonic ™ titreşimler, kılcal damarlarda kan dolaşımını arttırır, her hücreye besin ve oksijen sağlayarak pürüzsüz, genç ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır.3. Işıldama & Canlanma: Isınma ve T-Sonic ™ titleşimler, daha etkili sonuçlar için cilt bakım aktif bileşenlerini cildin derinliklerine doğru iter.4. Besleme: Kullanıcıların% 78'i, cildine dokunduğunda daha yumuşak ve daha sağlıklı bir cilt hissettiğini belirtti.5. Sıkılaştırma: Soğutma, şişkinliği en aza indirir ve anında cildinizi sıkılaştırır, yaşlanmanın gözle görülür belirtileriyle etkin bir şekilde mücadele eder.6. İyileştirme: LED Işık Terapisi, cildin yenilenmesine ve iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.7. Yatıştırma: UFO ™ terapileri, yüz kaslarını gevşetmeye ve ince çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Nasıl Kullanılır?1. FOREO uygulamasını indirin ve UFO ™ cihazınızı eşleştirmek için talimatları takip edin.2. Şeffaf halkayı UFO ™ 'dan çıkarın, ardından maskeyi halka yardımıyla cihaza sabitleyin.3. Temiz ve kuru cilt üzerinde UFO ™ 'yu nazikçe gezdirin ve cihaz kapanana kadar dairesel hareketlerle formülü cildinize masaj yaparak uygulayın.4. Kalan maske özü tamamen emilene kadar parmaklarınızla cildinize küçük dokunuşlarla uygulayın. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Maskeyi UFO Maske Terapi Cihazına yerleştirin.
  2. Make My Day Maskesini açmak ve etkinleştirmek için düğmeye basın. Call It a Night Maskesini etkinleştirmek için tekrar basın.
  3. UFO'yu 90 saniye boyunca yüzünüzde gezdirin. Bakım aşamasındaki değişiklikler 2 hızlı titreşimle belirtilir.
  4. 3 hızlı titreşim, bakımınızın sona erdiğini gösterir. Maskeyi çıkarın ve atın. UFO'yu suyla durulayın ve kurulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Silicone • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.