BEAR™ - Akıllı Microcurrent Yüz Sıkılaştırma Cihazı

0 Ürün Yorumu
BEAR™ - Akıllı Microcurrent Yüz Sıkılaştırma Cihazı
11.999 TL (1)
Yüz Fitness Devrimi Burada!FOREO'nun yeni BEAR microcurrent cihazı, yaşlanma karşıtı bakımı bir üst ... Devamını oku

11.999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
555295
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yüz Fitness Devrimi Burada!FOREO'nun yeni BEAR microcurrent cihazı, yaşlanma karşıtı bakımı bir üst seviyeye taşıyor. BEAR yüzünüz ve boynunuzdaki 69 kası çalıştırmak için gelişmiş microcurrent (mikro akım) ve T-Sonic™ titreşimler kullanır. Kişiselleştirilebilir microcurrent yüz bakım egzersizleri ve patentini aldığımız Anti-Shock System™ ile BEAR, dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent cihazıdır.Yüzünüzdeki 43 ve boynunuzdaki 26 kasın yaşlandıkça doğal olarak şeklini ve sıkılığını kaybettiğini biliyor muydunuz? Egzersiz yapmamak için milyonlarca bahaneniz olabilir fakat şimdi BEAR ile cildinizin hiçbir bahanesi yok!• Çeşitli microcurrent yüz egzersizleriyle BEAR, cebinizdeki kişisel antrenörünüz olacak. Microcurrent (mikro akım) küreleri yüzünüzde gezdirin ve vücudunuzun doğal süreçlerini taklit eden elektrik akımları ile kolajen üretimini, elastin onarımını ve yüzünüzün sıkılaşmasını sağlayın.• Patentli T-Sonic™ titreşimler dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklerinize derinlemesine işler ve size daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunar.• BEAR’ın patentli Anti-Shock System™ eşlik ederek onu dünyanın en güvenli microcurrent cihazı yapıyor. Gelişmiş sensörler cildinizin dayanıklılığını ölçer ve otomatik olarak herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu ayarlar.• BEAR ergonomik şekliyle yüzün tüm kıvrım ve kenarlarına mükemmel şekilde oturur. Ultra hijyenik silikonla tasarlanan BEAR yoğun, spa seviyesinde bakım sözü verirken, tek şarj ile 90 kullanım sağlar ve herhangi bir ekstra eklenti gerektirmez.• UYARI: BEAR veya herhangi bir microcurrent cihazı ASLA iletken serum, jel veya krem uygulamadan kullanmayın. İdeal iletkenliği sağlamak için BEAR’i kullanmadan önce ince bir tabaka serum uygulayıp tamamen emilene kadar masaj yapın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. FOREO For You uygulamasını indirin. Bluetooth'u etkinleştirin ve cihazı uygulama ile senkronize edin.

  2. Makyajı, fazla yağı ve kirleri çıkararak yüzünüzü yağsız bir temizleyici ile temizleyin.

  3. Tam ve etkili bir bakım için ince bir FOREO İletken Serum tabakası uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın.

  4. Uygulama üzerinden veya manuel şekilde evrensel düğmeye basarak önceden ayarlanmış rutininizi ve mikro akım yoğunluğunu seçin.

  5. BEAR'ı yüzünüzün dilediğiniz alanları üzerinde 3 dakika boyunca kaydırın. Bakım sona erdiğinde cihaz kapanır.

  6. SERUM SERUM SERUM'dan sonra normal cilt bakımı rutininizle devam edin.

  Günde bir kez, günün herhangi bir saatinde 3 dakika boyunca kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  100% bezpečný silikon, ABS, PC a chromová slitina zinku
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.