Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Roll On Serum-Kırışıklık Karşıtı ve Yenileyici Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Roll On Serum-Kırışıklık Karşıtı ve Yenileyici

CİLT BAKIMI VE CİLT MASAJI BİR ARADA Ametist’in arındırıcı ve rahatlatıcı dokunuşu, Rose Quartz’ın ... Devamını oku
299,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610088
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    CİLT BAKIMI VE CİLT MASAJI BİR ARADA Ametist’in arındırıcı ve rahatlatıcı dokunuşu, Rose Quartz’ın antioksidan gücü, Yeşim’in sıkılaştırıcı etkisi %100 Gerçek Doğal cilt bakım serumları ile zenginleşerek cildinizle buluşmaya hazır. BADE NATURAL ANTİOKSİDAN ETKİLİ PEMBE KUVARS ROLL ON SERUM PEMBE KUVARS: Aşk, Duygu, His ve Sevgi Aşkın kristal hali, mental ve duygusal motivasyon kaynağı: Pembe Kuvars! Zamana meydan okuyan, pürüzsüz ve dinlenmiş bir cilt deneyimi… CİLT BAKIMINDA PEMBE KUVARS TAŞININ ETKİSİ • Kırışıklık ve ifade çizgilerini en aza indirir. • Cilt elastikiyetini arttırır. • Ciltte kan dolaşımını dengeler. • Cildi aydınlatır ve ton farklılıklarını eşitler. • Göz altı şişkinlikleri ve renk değişimlerini dengeler. • Yatıştırıcı etki sağlar. • Kolajen üretim noktalarını tetikler. Bade Natural Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Taşlı Roll-on Serum, %100 doğal ve gerçek pembe kuvars taşından oluşan roll-on başlığı ile %100 Gerçek ve %100 doğal zengin, bitkisel içeriklerin kolayca ve eşit miktarda cildinize yayılmasını sağlar. Antioksidan etkisiyle zamana ve yaşlanma belirtilerine meydan okuyan bir cilt için tek yapmanız gereken kapağı açmak ve dairesel hareketler ile Bade Natural Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Taşlı Roll-on Serum’u cildinize uygulamak. Yeşil kahve ve Yeşil çay özleri ile yüksek doz antioksidan etki! Her bir harekette, yaşlılık belirtilerine, kırışıklıklara ve mimik izlerine meydan okuyun. Bade Natural Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Taşlı Roll-on Serum ile geçmişin izlerini silerken, hyalüronik asit ve cica özü’nün cildinizin yenilenmesine sağladığı desteğe tanık olacaksınız. HER HAREKETTE YAŞLANMA KARŞITI MASAJ ETKİSİ!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra Antioksidan Etkili Pembe Kuvars Roll On Serumu yüzünüze dairesel hareketlerle nazikçe uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.
  • tab ingredients İçerik
    ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER WATER, GLYCERIN, COFFEA ARABICA SEED EXTRACT, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE, LACTOBACILLUS/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CARRAGEENAN, XANTHAN GUM.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.