DIOR

Dior Prestige

0 Ürün Yorumu
Dior Prestige
3.440 TL (1)
Dior Prestige Micro-Pearls aplikatörünün ilham kaynağı, Dior Enstitüsü'nün cilt dokusunu modelleme ... Devamını oku

3.440 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
542234
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior Prestige Micro-Pearls aplikatörünün ilham kaynağı, Dior Enstitüsü'nün cilt dokusunu modelleme teknikleriydi. Bu masaj aleti, etkilerini arttırmak için Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Gelişmiş Serum ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
  Tamamen yeni olan bu Dior masaj ritüelinde, Micro-Pearls aplikatöründeki 21 seramik boncuk sayesinde cilt derinlemesine uyarılır. Altın renkli metalden yapılmış modelleme aplikatörü yüz hatlarına ideal şekilde uyum sağlar ve cilt üzerinde serinletici bir etkiye sahiptir. Yüzün şekillendirilmesine ve cildin uyarılmasına, bakımın ve refahın etkinliğini yoğunlaştırmaya yardımcı olur.
  Dior Prestige Micro-Pearls aplikatörü yüz ve boyunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Soğutma etkisiyle duyusal deneyimi optimize etmek için, kullanmadan önce masaj aletini serin bir yerde saklayın. Dior Prestige La Micro-Huile de Rose'un etkinliği Micro-Pearls aplikatörü ile güçlendirilmiştir: daha yoğun bir onarım etkisi ve yaşlanma belirtilerinde daha belirgin bir düzeltme. Micro-Pearls Aplikatörü, La Micro-Huile de Rose Gelişmiş Serumun etkinliğini aşağıdaki şekilde artırır:

  +%55 görsel olarak azaltılmış kırışıklıklar
  +%50 gerilmiş gibi görünen cilt
  +%51 daha dolgun görünen bir cilt
  +%53 daha sıkı görünen bir cilt

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Cildin akışını desteklemek için La Micro-Huile de Rose Advanced Serum'u uygulamadan önce: 1. Masaj aletinin inci tarafını çeneye yerleştirin. 2. Çeneden kulak tabanına doğru yukarı doğru çalışın. Yukarı doğru hareket ederken güçlü basınç uygulayarak ve aşağı doğru hareket ederken hafif basınç uygulayarak dairesel hareketler gerçekleştirin. 3. Bu hareketi dudakların kenarlarından kulakların dibine, ardından burnun kenarlarından şakaklara kadar tekrarlayın. Son olarak alnın ortasından şakaklara doğru hareket edin. La Micro-Huile de Rose Advanced Serum'u uyguladıktan sonra: 1. Kırışıklıkları yumuşatmak için petalın inci tarafını hedeflenen kırışıklığın üzerine yerleştirin. Kırışıklığın kıvrımı boyunca orta derecede basınç kullanarak dairesel hareketler yapın. Hareketi her alanda 3 kez tekrarlayın. 2. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için taç yaprağının kaşık tarafının tamamını, sapı yüzün dışına doğru tutarak elmacık kemiğinin altındaki sapa kadar yerleştirin. Yukarıya doğru güçlü bir basınç uygulayın ve 3 saniye basılı tutun. 3 kez tekrarlayın. 3. Yüzü şekillendirmek için masaj aletinin inci tarafını çeneye yerleştirin, dokuyu dışarı doğru kaldırın. Her hareketin sonunda 2 saniye basılı tutun. Hareketi çeneden kulaklara, dudak kenarlarından kulak tabanına ve burun kenarlarından şakaklara kadar yapın. Son olarak, alna doğru yukarı hareket edin. 4. Masaj yapmak için inci tarafı alna yerleştirin. Aplikatörü alnın ortasından dışa doğru, ardından gözlerin iç köşelerinden şakaklara doğru nazikçe süpürün. Burun kenarlarından kulakların üstüne, dudakların köşelerinden kulaklara, ardından çeneden kulakların dibine kadar tekrarlayın. Boyundan köprücük kemiğine doğru hareket ederek bu hareketi tamamlayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.