DIOR

Dior Prestige Dior Prestige

1.985 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

542234
  • tab description Ürün Açıklaması

    0

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Cildin akışını desteklemek için La Micro-Huile de Rose Advanced Serum'u uygulamadan önce: 1. Masaj aletinin inci tarafını çeneye yerleştirin. 2. Çeneden kulak tabanına doğru yukarı doğru çalışın. Yukarı doğru hareket ederken güçlü basınç uygulayarak ve aşağı doğru hareket ederken hafif basınç uygulayarak dairesel hareketler gerçekleştirin. 3. Bu hareketi dudakların kenarlarından kulakların dibine, ardından burnun kenarlarından şakaklara kadar tekrarlayın. Son olarak alnın ortasından şakaklara doğru hareket edin. La Micro-Huile de Rose Advanced Serum'u uyguladıktan sonra: 1. Kırışıklıkları yumuşatmak için petalın inci tarafını hedeflenen kırışıklığın üzerine yerleştirin. Kırışıklığın kıvrımı boyunca orta derecede basınç kullanarak dairesel hareketler yapın. Hareketi her alanda 3 kez tekrarlayın. 2. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için taç yaprağının kaşık tarafının tamamını, sapı yüzün dışına doğru tutarak elmacık kemiğinin altındaki sapa kadar yerleştirin. Yukarıya doğru güçlü bir basınç uygulayın ve 3 saniye basılı tutun. 3 kez tekrarlayın. 3. Yüzü şekillendirmek için masaj aletinin inci tarafını çeneye yerleştirin, dokuyu dışarı doğru kaldırın. Her hareketin sonunda 2 saniye basılı tutun. Hareketi çeneden kulaklara, dudak kenarlarından kulak tabanına ve burun kenarlarından şakaklara kadar yapın. Son olarak, alna doğru yukarı hareket edin. 4. Masaj yapmak için inci tarafı alna yerleştirin. Aplikatörü alnın ortasından dışa doğru, ardından gözlerin iç köşelerinden şakaklara doğru nazikçe süpürün. Burun kenarlarından kulakların üstüne, dudakların köşelerinden kulaklara, ardından çeneden kulakların dibine kadar tekrarlayın. Boyundan köprücük kemiğine doğru hareket ederek bu hareketi tamamlayın.
  • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.