LUNA™ 3 - Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme ve Sıkılaştırıcı Masaj Cihazı

0 Ürün Yorumu
LUNA™ 3 - Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme ve Sıkılaştırıcı Masaj Cihazı
7.999 TL (1)
T-Sonic™ Mucizesi,Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşim ile en derin gözeneklerdeki kir, yağ, sebum, ... Devamını oku

7.999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
477653
 • tab description Ürün Açıklaması

  T-Sonic™ Mucizesi,Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşim ile en derin gözeneklerdeki kir, yağ, sebum, makyaj kalıntıları ve ölü deriyi temizleyerek derinlemesine bir bakım sunar.,Bir Ömür, Tek Başlık,FOREO, LUNA™ 3'ün ömür boyu kullanım sunacağını ve ek olarak hiç bir parçaya ihtiyacın olmayacağını garanti ediyor.,Daha Uzun ve Yumuşak Silikon Temas Noktaları,LUNA™ 3'ün başlığı LUNA™ 2'den sadece %30 büyük değil, ayrıca silikon temas noktaları %30 daha uzun ve %25 daha yumuşak. Bu daha çok erişim ve ekstra yumuşaklık, daha temiz ve ipeksi bir cilt temizliği anlamına geliyor.,Kişiselleştirilebilir Güç,16 farklı güç seviyesi ile, LUNA™ 3'ün sonik yoğunluğunu arttırabilir ya da azaltabilirsin. Eşsiz cildine uyumlu bir bakım için güzellik rutinini kişiselleştir.,* Tek şarj ile 650 kullanım,* Özel sıkılaştırıcı masaj seçenekleri,* %100 su geçirmez İsveç tasarımı,* Naylon yapılı fırçalardan 35 kat daha hijyenik,LUNA 3 demek derinlemesine temiz bir cilt demek.,Ne kadar uzun süre yıkarsan yıka, ellerin yüzünü asla LUNA™ 3'ün yumuşak silikon ve yüksek teknoloji sonik gücünün etkisi kadar temiz, parlak ve pürüzsüz yapamaz.,1. LUNA™ 3'ünü Bluetooth ile FOREO uygulamasına bağla. (İlk kullanımdan önce LUNA 3'ününüzü FOREO uygulamasına kayıt etmelisiniz.),2. Yüzünü hafifçe ıslat, en sevdiğin temizleyiciyi LUNA™ 3'e uygula ve başlat tuşuna iki kere bas.,3. LUNA™ 3'ün silikon temas noktalarını yüzünde dairesel hareketlerle cihaz otomatik olarak kapanana kadar gezdir.,4. LUNA™ 3'ünü durula, yüzünü hafifçe kurula ve ardından cilt bakım rutinine devam et.,* Farklı masaj modlarını uygulama içinden seçerek başlatabilirsin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Tüm makyajınızı çıkarın, cildinizi nemlendirin ve ardından FOREO Yüz Temizleme Cihazınızı uygulayın.
  2. Temizleme modunu etkinleştirmek için evrensel düğmeye tekrar basın.
  3. LUNA 3 Yüz Temizleyiciyi burnunuzdan yukarı ve aşağı kaydırın, yanaklarınızı ve alnınızı dairesel hareketlerle temizleyin.
  4. Cihazı kapatmak için düğmeye 3 saniye basılı tutun.
  5. Yüzünüzü durulayın ve kurulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.