Mattifying Roller - Matlaştırıcı Roll-on

0 Ürün Yorumu
Mattifying Roller - Matlaştırıcı Roll-on
289 TL (1)
"Bu matlaştırıcı rulo, yüzünüzün tüm parlak bölgelerindeki fazla sebumu anında emer. Ne yapar %100 ... Devamını oku

289 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610447
 • tab description Ürün Açıklaması

  "Bu matlaştırıcı rulo, yüzünüzün tüm parlak bölgelerindeki fazla sebumu anında emer.

  Ne yapar
  %100 doğal volkanik tozdan yapılan bu matlaştırıcı silindirin taşı, yüzünüzün tüm bölgelerindeki fazla sebumu anında emer. Taş doğal olarak gözenekli olduğu için sebumu anında emebilir.
  İster makyajın üzerine veya çıplak cilde, ister evde veya gün içinde rötuşlar için kullanın, bu sizin ideal müttefikiniz!
  Diğer tek kullanımlık parlaklık azaltıcı ürünlerin aksine, bu matlaştırıcı rulo temizlenebilir ve tekrar kullanılabilir! Her kullanımdan sonra yıkamanız yeterlidir.

  Profesyonellerin
  Anında sonuçlar
  Kullanımı kolay
  Yeniden kullanılabilir: Volkanik taşı her kullanımdan sonra temizlemeniz yeterlidir.
  Nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz

  Neden seviyoruz?
  Bu rulo, makyaj yapsanız da yapmasanız da, günün herhangi bir saatinde cildinizi anında matlaştırır.
  Kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan üretilen ve bitki bazlı mürekkeplerle basılan kartondan yapılmıştır."

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Cildinizi matlaştırmak ve fazla sebumu emmek için başlığı çıkarın ve yüzünüzün parlak bölgelerini gezdirin. Anında etki için istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kullanın! Temiz cilt üzerinde veya makyaj üzerine kullanılabilir.
  Temizlemek için halkayı saat yönünde çevirerek gevşetin ve volkanik taşı çıkarın. Su ve sabunla temizleyin, durulayın ve gece boyunca kurumaya bırakın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection