UFO™ Mini 2 - APP-Bağlantılı Maske

0 Ürün Yorumu
UFO™ Mini 2 - APP-Bağlantılı Maske
6.499 TL (1)
90 Saniyede Evde SPA Keyfi Parmaklarınızın Ucunda!Şık, kompakt ve kullanımı kolay UFO™ mini 2, evde ... Devamını oku

6.499 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
512580
 • tab description Ürün Açıklaması

  90 Saniyede Evde SPA Keyfi Parmaklarınızın Ucunda!Şık, kompakt ve kullanımı kolay UFO™ mini 2, evde veya seyahatte eksiksiz bir yüz bakımı terapisi sunar. Anında derinlemesine nemlendirme, aktif cilt bakım bileşenlerinin gelişmiş emilimi, cildi rahatlatmak ve hazırlamak için 5 kat daha hızlı ısınma, cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan LED ışık uyarımı ve imza niteliğinde rahatlatıcı bir masaj. Mini olabilir ama cilt bakımınızdan maksimum verim alacaksınız.T-Sonik titreşimler, LED ışık terapisi, ısıtma teknolojisi ve en doğal bileşenlerle formüle edilen mikrofiber maskeler ile UFO Mini 2 serisi, iki dakika veya daha kısa sürede nihai yüz bakımı sağlar ve kendinize evde spa bakımı elinizin altında!UFO 2’nin Öne Çıkan Özellikleri•UFO 2’nin 8 farklı ışığı cildinizin kolejen oluşumunu destekler.•Isınma teknolojisi sayesinde termo element sebumu çözerek ışıltıyı arttırır.•T-Sonik ses dalgaları cildinizi hücresel düzeyde uyararak gözeneklerinizin derinlerine ulaşır.•90 saniye gibi süper yüksek hızlı maske uygulaması tekonolojik gelişmeler sayesinde 20 dakikalık kağıt maskelerden daha iyi performans gösterir.•FOREO For You uygulaması sayesinde her aktif maske benzersiz bir sonik titreşim ve ışık terapisine sahiptir.•2 yıl FOREO Türkiye garantisine sahiptir.Nasıl Kullanılır:1)FOREO For You uygulamasını App Store veya Google Play mağazaları üzerinden indirin. *Mobil uygulama Google Play ve App Store mağazalarından indirilmektedir. Huawei AppGallery mağazasında mobil uygulama bulunmamaktadır. 2)Bluetooth ile uygulamaya bağlanın. Güç düğmesine basın ve ilk kullanımdan önce cihazınızı kaydedin.3)Her bir maske paketinin arka yüzünde yer alan barkodu taratın. 4)Ardından maskeyi plastik halka yardımıyla yerleştirin. Evrensel güç düğmesine basarak terapiyi başlatın ve uygulama içeriğindeki talimatları takip edin.5)İşlemi bitirdikten sonra cihazın içindeki maskeyi çıkarın ve cihazınızı suyun altında yıkayarak temizleyip güvenli bir yere kaldırabilirsiniz. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  FOREO For You uygulamasını indirin ve mini UFO™ Mini 2 cihazınızı bağlayın. Sabitlediğiniz montaj halkasıyla seçtiğiniz maskeyi UFO ™ Mini 2'ye bağlayın. Uygulamada bakımı başlatın. UFO™ Mini 2'yi cihaz kapanana kadar dairesel hareketlerle yavaşça gezdirin. Maskeyi atın ve UFO™ Mini 2'yi akan su altında durulayın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.