THIRST TRAP COCOON - Nemlendirici Kağıt Maske

0 Ürün Yorumu
THIRST TRAP COCOON - Nemlendirici Kağıt Maske
379 TL (1)
Thirst Trap Cocoon nemlendirici maske cilde vermek için nemlendirici bileşenlerle zenginleştirilmi ... Devamını oku

379 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
510076
 • tab description Ürün Açıklaması

  Thirst Trap Cocoon nemlendirici maske cilde vermek için nemlendirici bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Cildini güçlendir ve esnek yap! Cildi yatıştırıp nemlendiren faydalı bileşenler özellikle aloe vera sodyum hiyalüronat içerir.Thirst Trap Cocoon maskesinin özel lifli bez formülüyle  cildiniz daha da zengin bir formülden faydalanır.Bu maske Huda Kattan'ın gül ve aloe gibi favori nemlendiricileri ile doludur.Aloe vera ilk kullanımdan itibaren cildinizi yatıştırır, nemlendirir ve esnek bırakır. Yurt dışına mı seyahat ediyorsunuz?İniş sırasında, kafein dokunuşu cildinizin etkilere karşı savaşmasına neden olur.Kullanım talimatları:1. Cildinizi temizleyin ve kurulayın2. Koruyucu filmi maskeden çıkarın3. Maskeyi kuru yüze uygulayın ve 20 dakika bekletin.4. Çıkarın ve cilde hafifçe vurarak fazla formülün nüfuz etmesine izin verin.Cilt tipi: Tüm cilt tipleriCilt endişeleri: Parlaklık ve nemlenme eksikliğiAnahtar içerikler: Gülhatmi özü - Cildi onarmaya, yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur.Sodyum hiyalüronat - Size daha yalın, daha sağlıklı bir cilt vermek için hidrasyonu teşvik eder.Aloe Vera - Cildi ferahlatır ve rahatlatır.Test sonuçları:Tüm cilt tiplerinden, tüm cilt tonlarından 22 kişilik bir örnek üzerinde test edilmiştirKullanımdan hemen sonra:Hidrasyon;Katılımcıların% 100'ü cildinin nemlendirildiğini söylediKatılımcıların% 100'ü cildinin daha sulu olduğunu söylediKatılımcıların% 100'ü cildinin beslendiğini söylediKatılımcıların% 96'sı maskenin hidrasyonla dolu olduğunu söylediCilt nemini% 76 arttırır.Cilt, pozun bitiminden 30 dakika sonra 1.8 x daha nemlendirilir.Yumuşaklık;% 91 cildinin daha yumuşak olduğunu söyledi% 91, yüzlerinin kuru bölgelerinin gözle görülür şekilde azaldığını söylediGüneşlendikten sonra;Katılımcıların% 100'ü cildinin parlak olduğunu söylediKatılımcıların% 100'ü cildinin sağlıklı göründüğünü söylediKatılımcıların% 96'sı ciltlerinin daha parlak olduğunu söylediKatılımcıların% 90'ı ten renginin daha parlak olduğunu söylediSakinleştirici ve esneklik kazanmaya yardımcı olma;Katılımcıların% 100'ü derilerinin yatıştırdığını söylediKatılımcıların% 96'sı ciltlerinde tazelik hissi olduğunu söyledikurulum sırasındaKatılımcıların% 96'sı maskenin sakinleştirici bir etkisi olduğunu söylediKatılımcıların% 95'i cildinin daha pürüzsüz olduğunu söyledi% 78 bu ürünü sevilen bir ürüne tavsiye eder

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Yüzünüzü temizleyin ve kurulayın
  2. Koruyucu filmi maskeden çıkarın
  3. Maskeyi kuru yüze uygulayın ve 20 dakika bekletin
  4. Cildi nazikçe ovalayarak fazla ürünü çıkarın ve masaj yapın
 • tab ingredients İçerik
  WATER/AQUA/EAU, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, DIPROPYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, ALTHAEA ROSEA FLOWER EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF POLYSACCHARIDES, SODIUM HYALURONATE, CAFFEINE, ADENOSINE, ALLANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM PHYTATE, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, CARBOMER, XANTHAN GUM, TROMETHAMINE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PVM/MA COPOLYMER, 1,2 - HEXANEDIOL, PEG - 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, FRAGRANCE/PARFUM, LINALOOL, LIMONENE.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Huda, on yılı aşkın bir süredir yüz bakımı endüstrisindeki uzmanlar ve endüstri liderleriyle bir araya geldi. Görevi mi? Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için en etkili, ulaşılabilir ve basit formülleri bulun ve mümkün olduğunca çok insanla paylaşın. Bu dürtü onu ilk cilt bakım ürünleri serisi olan Wishful'u piyasaya sürmeye yöneltti.