Play Shadeshifter - Makyaj Süngeri

0 Ürün Yorumu
Play Shadeshifter - Makyaj Süngeri
699 TL (1)
Makyaj kurallarla ilgili olmamalı - Beautyblender® Play ile eğlenceyi geri getirin! Nasıl bir görün ... Devamını oku

699 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
657494
 • tab description Ürün Açıklaması

  Makyaj kurallarla ilgili olmamalı - Beautyblender® Play ile eğlenceyi geri getirin! Nasıl bir görünüm yaratırsanız yaratın, türünün tek örneği köpük, makyajı kusursuz bir hava fırçalı bitişle harmanlar. Özel renk değiştiren teknolojiyle süngeriniz, ılık suda neon limondan koyu maviye dönüşecek.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Renk değiştirdiğini görmek için Beautyblender'ı ılık suda ıslatın. Fazla sıvıyı sıkın. Kusursuz cilt benzeri bir görünüm için en sevdiğiniz cilt ürünü ile cilt üzerinde zıplayın. Her kullanımdan sonra bol miktarda Blendercleanser® ile temizleyin. Aletleri durulayın ve kurulayın, ardından temiz, iyi havalandırılan bir alanda tamamen kurumasını bekleyin.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Markanın kurucusu Rea Ann Silva, Hollywood'un en çok tercih edilen makyaj sanatçılarından biridir. Beautyblender®'ın kökenindeki yaratıcı düşünceden yola çıkarak, tamamen yeni tip aplikatörüyle güzellik dünyasında tek başına devrim yaratmıştır. Beautyblender, suyla etkinleşen köpüğü (aqua-activeTM) ve kıvrımlı yapısı sayesinde, profesyonel veya yeni başlayan ayrımı gözetmeksizin makyajı kusursuz bir noktaya taşır.