Dreamcloud - Makyaj Süngeri

0 Ürün Yorumu
Dreamcloud - Makyaj Süngeri
469 TL (1)
Güzellik harmanlamada bir fenomen. Uçan daire şeklindeki bu lateks içermeyen sünger karışır, gizler, ... Devamını oku

469 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
653759
 • tab description Ürün Açıklaması

  Güzellik harmanlamada bir fenomen. Uçan daire şeklindeki bu lateks içermeyen sünger karışır, gizler, şekillendirir, ayarlar ve uçuyormuş gibi tüm açılardan vurur. Kapatıcıyı göz altı, burun çevresi ve diğer ulaşılması zor yerleri pürüzsüz, iz bırakmayan ve havalı fırçalanmış bir yüzeyle hassas bir uygulama için zahmetsizce pürüzsüzleştirir. Ne çok sert ne de çok yumuşak olan mükemmel bulut benzeri köpük, çevresel stres etkenlerinden korunmaya yardımcı olduğu bilinen ve r.e.m. güzellik Sweetener Concealer yanı sıra sıvı ve toz formüller. Gözlerinize inanın, bu tanımlanamayan uçan cisim yere indi.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  01 01 Islak veya kuru ve krem, sıvı veya toz ürünlerle birlikte kullanılabilir, ancak özellikle r.e.m. beauty Sweetener Concealer ile. En iyi sonuçlar için, kullanmadan önce süngeri suyla ıslatın ve fazlalığı sıkın (gerekirse bir havlu kullanarak).
  02 Göz ve ağız iç köşeleri, burun kenarları vb. gibi yüzün ulaşılması zor bölgelerine hassas bir şekilde kapatıcı uygulamak için tabağın sivri ucunu kullanın. Ayrıca, eyelinerınızı temizlemek için kapatıcı ile kullanabilirsiniz.
  03 Yüzün her yerine dağıtmak için yuvarlak yan daire kısmını kullanın.
  04 Mükemmel parlaklık için Interstellar Highlighter'ı nemli bir süngerle uygulayın.
  05 İdeal olarak her kullanımdan sonra sık sık temizleyin ve hava geçirmez kaplarda değil, iyi havalandırılan bir yerde açık bir şekilde saklayın. Her 3-6 ayda bir değiştirin.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları