THE ORIGINAL BEAUTY BLENDER MAKYAJ SÜNGERİ BUBBLE THE ORIGINAL BEAUTY BLENDER MAKYAJ SÜNGERİ BUBBLE

Açık pembe tonlarında gelen bu beutyblender süngeri pembe şampanyayı anımsatmaktadır. Beautyblender ... Devamını oku
349 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

501176
  • tab description Ürün Açıklaması

    Açık pembe tonlarında gelen bu beutyblender süngeri pembe şampanyayı anımsatmaktadır. Beautyblender bubble ile 15 yılımızda, tüm dünyanın sahip olmak isteyeceği vazgeçilmez bir makyaj aksesuarı sunuyoruz. Beautyblender cildinize tamamen doğal bir ton veren bir aplikatöre sahip. Tamamen düz olan bu sünger fondöten, pudra ve diğer yüz kontür ürünlerinin uygulanması için mükemmeldir. Bilmeniz gerekenler: Beautyblender, nemlendirildiğinde küçük miktarlarda su ile doldurulabilen açık bir petek yapısına sahiptir. Bu özellik, süngerlerin makyaj ürünlerinin emilmesini engellemek için sıkışma yapmasına izin verir. Bu şekilde makyaj ürünleri, her makyaj seansında aşırı kullanımdan kaçınmak için yüzeyde kalırlar.Islak olduğunda, beautyblender hacimce iki katına çıkar ve daha da yumuşak olur.Kuruduktan sonra orijinal boyutuna geri döner. Nasıl kullanılır? Beautyblender nude’u suyla ıslatın.Mümkünse fazla sıvıyı bir havlu kullanarak sıkın. Mükemmel bir sonuç için bazınızı, fondöteninizi, pudranızı, bebek kreminizi veya diğer makyaj ürünlerinizi tüm yüzünüze dağıtın.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Markanın kurucusu Rea Ann Silva, Hollywood'un en çok tercih edilen makyaj sanatçılarından biridir. Beautyblender®'ın kökenindeki yaratıcı düşünceden yola çıkarak, tamamen yeni tip aplikatörüyle güzellik dünyasında tek başına devrim yaratmıştır. Beautyblender, suyla etkinleşen köpüğü (aqua-activeTM) ve kıvrımlı yapısı sayesinde, profesyonel veya yeni başlayan ayrımı gözetmeksizin makyajı kusursuz bir noktaya taşır.