BEAUTYBLENDER ORIGINAL Makeup Sponge BEAUTYBLENDER ORIGINAL Makeup Sponge

Kadifemsi köpüğü ıslak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Beautyblender daha sonra ultra yumuşak hale ... Devamını oku
349 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

483098
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kadifemsi köpüğü ıslak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Beautyblender daha sonra ultra yumuşak hale gelir ve uygulamayı kolaylaştırmak ve bir profesyonele layık tamamen doğal bir görünüm sunmak için gözenekleri ustaca kapatır. Ek olarak, makyajı değil içeriğindeki sıvıyı emer, böylece en sevdiğiniz formüller süngerle değil cildinizle bütünleşir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Beautyblender®'ın kullanımı kolaydır: Kusursuz bir sonuç için blender'ı nemlendirdikten sonra baz, fondöten, pudra, krem allık veya diğer herhangi bir ten rengi ürününüze bastırıp yüzünüze sürmeniz yeterlidir.

  Fazlalığı havuyla alabilirsiniz.
 • tab ingredients İçerik
  Non-latex foam.
 • Ürün Yorumları

Markanın kurucusu Rea Ann Silva, Hollywood'un en çok tercih edilen makyaj sanatçılarından biridir. Beautyblender®'ın kökenindeki yaratıcı düşünceden yola çıkarak, tamamen yeni tip aplikatörüyle güzellik dünyasında tek başına devrim yaratmıştır. Beautyblender, suyla etkinleşen köpüğü (aqua-activeTM) ve kıvrımlı yapısı sayesinde, profesyonel veya yeni başlayan ayrımı gözetmeksizin makyajı kusursuz bir noktaya taşır.