Quickie Blending Sponge - Çok İşlevli Makyaj Süngeri

0 Ürün Yorumu
Quickie Blending Sponge - Çok İşlevli Makyaj Süngeri
569 TL (1)
Fondöten, kapatıcı ve kontür tonlarının kusursuz uygulaması için hepsi bir arada sünger.Shape tape ... Devamını oku

569 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
451709
 • tab description Ürün Açıklaması

  Fondöten, kapatıcı ve kontür tonlarının kusursuz uygulaması için hepsi bir arada sünger.

  Shape tape kontür kapatıcı gibi nemlendirici içerikler açısından zengin formüller, ince çizgilere dolmadan cilt üzerinde ve göz altlarında dağılır ve hassas ucu, burun çevresi gibi zor alanlara ulaşarak kusurları ve lekeleri gizler.

  Kontür ve aydınlatıcınızı karıştırmak için gölge ve ışık yansımalarını taklit etmek üzere ucu yüzün köşeleri boyunca uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu hepsi bir arada sünger; kapatıcıyı, fondöteni ve kontür formüllerini zahmetsizce uygulama fırsatı sunar ve Shape Tape kapatıcıyı karıştırmak için oldukça kullanışlıdır.

  Likit veya kremsi ​​formüllerle kullanım söz konusu olduğunda süngeri nemlendirmek için sabitleyici sprey veya su kullanın. Kusursuz bir sonuç için en sevdiğiniz pudrayı uygulamak istediğinizde süngeri kuru olarak kullanabilirsiniz.

  Bu sünger dayanıklı ve yıkanabilirdir. Bu nedenle her gün zahmetsiz bir görünüm elde etmek için tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Tarte, güzellikteki sınırların, klişelerin ortadan kaldırılmasına, zarafete ,yüksek performansa ve doğallığa inanır.