PHARMACY HERBAL ARABA SPREYİ 100 ML PHARMACY HERBAL ARABA SPREYİ 100 ML

80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen misket limonu, limon, fesleğen ... Devamını oku
200 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537169
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol, antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağları ile formüle edilmiş %97 doğal içerikli herbal araba spreyi; havanın temizliğinde etkili rol oynayarak ortam hijyenini maksimum seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur, arabanızın atmosferini benzersiz bir dokunuşla değiştirir. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Bir ya da iki kez sıkın. Koku hemen havaya yayılacaktır. Boyalı ya da vernikli yüzeylere püskürtmekten kaçının.
  • tab olfactory Koku notaları
    misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağları
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.