Japonya Özel Koleksiyonu Pear&Peony Kolonya

Lezzetli armut ve narin şakayığın neşeli birlikteliği… Üst notalarda bergamot ve greyfurtun canland ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

568626
  • tab description Ürün Açıklaması

    Lezzetli armut ve narin şakayığın neşeli birlikteliği… Üst notalarda bergamot ve greyfurtun canlandırıcı tazeliği, ağız sulandıran tatlı ve lezzetli armudun eşsiz dokunuşuyla buluşuyor. Çiçeksi orta notaları ile, sizi yollardan taşan şakayıkların büyüleyici manzarasıyla bir yaz bahçesine götürüyor. Lezzetli üst notalar bu renkli ve canlı çiçeklerle birleşerek hayatınıza enerji katıyor! Beyaz sedir ve miskin sıcaklığı, kristal yosunun serin dokunuşuyla buluşuyor; bu koku deneyimini eşsiz ve capcanlı bir şekilde sona erdiriyor.Nasıl Kullanılır? Dik tutarak püskürtün.

  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.