Japonya Özel Koleksiyonu Pear&Peony - Kolonya

0 Ürün Yorumu
Japonya Özel Koleksiyonu Pear&Peony - Kolonya
270 TL (1)
Lezzetli armut ve narin şakayığın neşeli birlikteliği… Üst notalarda bergamot ve greyfurtun canland ... Devamını oku

270 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
568626
 • tab description Ürün Açıklaması

  Lezzetli armut ve narin şakayığın neşeli birlikteliği… Üst notalarda bergamot ve greyfurtun canlandırıcı tazeliği, ağız sulandıran tatlı ve lezzetli armudun eşsiz dokunuşuyla buluşuyor. Çiçeksi orta notaları ile, sizi yollardan taşan şakayıkların büyüleyici manzarasıyla bir yaz bahçesine götürüyor. Lezzetli üst notalar bu renkli ve canlı çiçeklerle birleşerek hayatınıza enerji katıyor! Beyaz sedir ve miskin sıcaklığı, kristal yosunun serin dokunuşuyla buluşuyor; bu koku deneyimini eşsiz ve capcanlı bir şekilde sona erdiriyor.Nasıl Kullanılır? Dik tutarak püskürtün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Bergamot, Greyfurt, Armut, Şakayık, Orris, Lotus Çiçeği, Beyaz Sedir, Misk
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.