Japonya Özel Koleksiyonu Pure White - Kolonya

0 Ürün Yorumu
Japonya Özel Koleksiyonu Pure White - Kolonya
270 TL (1)
Narin beyaz çiçeklerin dansı... Bergamot ve turunçgil notaları tazeliğiyle sizi heyecanlandırırken, ... Devamını oku

270 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
568628
 • tab description Ürün Açıklaması

  Narin beyaz çiçeklerin dansı... Bergamot ve turunçgil notaları tazeliğiyle sizi heyecanlandırırken, elemie ve karabiberin balzamik etkisi bu üst notalara benzersiz bir dokunuş katıyor. Orta notalar adeta en değerli çiçeklerden oluşan narin bir beyaz çiçek buketini sizlere sunuyor. Frezya, gardenya ve mimoza teninize bahar getirirken, tarçın notaları kombinasyona sıcaklık katıyor. Alt notalarda misk ve odunsu kokuların uyumu paçuli ve tonka fasulyesi ile birleşerek bu kokuyu yumuşak ama dikkat çekici bir şekilde sonlandırıyor. Çiçeksi, yumuşak ve lüks…

  Nasıl Kullanılır? 

  Dik tutarak püskürtün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Bergamot, Mandalina, Karabiber, Gardenya, Mimoza, Tarçın, Misk, Paçuli, Tonka Fasulyesi
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.