Japonya Özel Koleksiyonu Turkish Rose Kolonya Japonya Özel Koleksiyonu Turkish Rose Kolonya

Isparta’da yetişen dünyaca ünlü Türk Güllerinin kokusunu keşfedin... Bergamot, greyfurt ve limonun ... Devamını oku
130 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

568632
 • tab description Ürün Açıklaması

  Isparta’da yetişen dünyaca ünlü Türk Güllerinin kokusunu keşfedin... Bergamot, greyfurt ve limonun taze ve keskin notaları kokladığınız ilk anda enerjinizi yükseltiyor. Orta notalarda gül yapraklarının zarif ve yumuşak kokusu gül suyu ve beyaz çiçeklerle buluşuyor, sizleri adeta bir yaz akşamına götürüyor. Dip notalardaki sedir ağacı, sandal ağacı ve misk; gülü mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve bu narin koku için etkileyici bir son oluşturuyor…

  Nasıl Kullanılır?

  Dik tutarak püskürtün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Bergamot, Greyfurt,Limon, Beyaz Çiçekler, Gül Yaprakları, Gül Suyu, Sedir Ağacı, Sandal Ağacı, Misk
 • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.