CHIN LIFT SCULPTING KUMAŞ MASKE CHIN LIFT SCULPTING KUMAŞ MASKE

Chin Lift Sculpting maske ile yüzünüzün çene alanının tonlu ve kalkık bir görünüme sahip olmasına ... Devamını oku
189 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

510077
 • tab description Ürün Açıklaması

  Chin Lift Sculpting maske ile yüzünüzün çene alanının tonlu ve kalkık bir görünüme sahip olmasına yardım eder.Cilt tipi: Tüm cilt tipleriCilt endişeleri: Şişmiş, kuru cilt, tanım eksikliğiAnahtar içerikler:Adenosin - Cildi nemlendirirken ve durumunu korurken cildin uyarılmasına yardımcı olur.Peptit — Asetilhekzapeptid-8, yükseltilmiş ve daha genç görünen cildin teşvik edilmesine katkıda bulunur.hidrasyon.Niasinamid - Cildi sıkılaştırdığı ve cildi gözle görülür şekilde iyileştirdiği bilinir.ince çizgilerin görünümü.Nane - Temas halinde tazelik hissi verirken kızarıklığı yatıştırır.cilt tonu hissini artırır.Kullanım talimatları:Soğutma etkisini arttırmak için kullanmadan önce buzdolabından bekletiniz.1. Yüzünüzü temizleyip kurutarak başlayın2. Maskenin koruyucu filmini çıkarın, kullanım sırasında yüzünüze tam oturması için maskeyi gevşetmek için her iki ucunu çekin3. Çene bölgesinden başlayıp yukarı çekerek, maskeyi kulaklarınıza takın4. Konturleri belirginleştirici efektini rtırmak için 20 ila 30 dakika (veya daha uzun süre bekletin)Test sonuçları:Tüm cilt tiplerinden, tüm cilt tonlarından  25 kişilik bir örnek üzerinde test edilmiştircinsiyetler, dermatolojik kontrol altında.Kullanımdan hemen sonra:Çene kıvrımları- Katılımcıların% 88'i çenelerinin kıvrımlarının kalkmış olduğunu söyledikullanımdan hemen sonra.- Katılımcıların% 88'i çenelerinin kıvrımlarının daha iyi tanımlandığını vekullanımdan sonra yontulmuş.Pürüzsüz cilt- Katılımcıların% 92'si derilerinin hemen ardından daha pürüzsüz olduğunu söyledikullanın.Sızdırmazlık ve esneklik1. Cilt anında daha elastiktir.2. Katılımcıların% 96'sı derilerinin derhal daha fazla tonda olduğunu söyledikullanımdan sonra.3. Katılımcıların% 84'ü derilerinin hemen ardından daha sıkı olduğunu söyledikullanın.Diğer veriler- Katılımcıların% 92'si derilerinin derhal yenilendiğini söyledikullanın.- Sorgulananların% 100'ü maskenin canlandırıcı bir etkiye sahip olduğuna inanıyor.Ortalama olarak, insanlar sonuçların 3 saat sürdüğünü tahmin etti.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Yüzünüzü temizleyip kurulayarak başlayın, ardından koruyucu filmi maskeden çıkarın.
  2. Takarken rahatsızlık vermemesi için her iki ucundan çekerek maskeyi gevşetin.
  3. Çeneden başlayıp yukarı doğru devam ederek maskeyi kulakların çevresine yerleştirin.
  4. 20-30 dakika (veya kaldırma etkisini artırmak ve hatları iyileştirmek için daha uzun süre) bekletin.
 • tab ingredients İçerik
  Ingrediente:
  WATER/AQUA/EAU, GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, AGAR, SODIUM POLYACRYLATE, NIACINAMIDE, POLYACRYLIC ACID, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, CALANTHE DISCOLOR EXTRACT, ADENOSINE, ACETYL HEXAPEPTIDE - 8 , TARTARIC ACID, ANEMARRHENA ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, MENTHYL LACTATE , GLUCONOLACTONE, SODIUM BENZOATE, CELLULOSE GUM, ALUMINUM GLYCINATE, HYDROLYZED CORN PROTEIN, BUTYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, 1,2 - HEXANEDIOL, CALCIUM GLUCONATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CETYL ETHYLHEXANOATE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE/PARFUM
 • Ürün Yorumları

Huda, on yılı aşkın bir süredir yüz bakımı endüstrisindeki uzmanlar ve endüstri liderleriyle bir araya geldi. Görevi mi? Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için en etkili, ulaşılabilir ve basit formülleri bulun ve mümkün olduğunca çok insanla paylaşın. Bu dürtü onu ilk cilt bakım ürünleri serisi olan Wishful'u piyasaya sürmeye yöneltti.