FlashPatch® Rejuvenating Eye Gels

0 Ürün Yorumu
FlashPatch® Rejuvenating Eye Gels
419 TL (1)
Bu göz hidrojel yamaları, bir nem dozu vererek gözlere hemen uygulanır. Ayrıca, yorgunluk i ... Devamını oku

419 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
439960
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu göz hidrojel yamaları, bir nem dozu vererek gözlere hemen uygulanır. Ayrıca, yorgunluk işaretlerini azaltmak ve göz şişkinliğini almak için idealdir. Nasıl kullanılır ?Her gün 5 dakika daha önce temizlenmiş gözlerin altında uygulayın (veya istenirse daha uzun süreyle). Kullanımdan sonra yıkayın ve kalan fazlalık ürünü masaj yaparak cildinize yedirin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nasıl kullanılır?
  Önceden temizlenmiş göz altlarına her gün 5 dakika boyunca (veya isteğe göre daha uzun süre) uygulayın.
  Kullandıktan sonra atın ve fazlalığı cildinize masaj yapın.
 • tab ingredients İçerik
  CAFFEINE, SODIUM HYALURONATE, CENTELLA ASIATICA, HYDROLYZED COLLAGEN, PORTULACA OLERACEA EXTRACT.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Patchology, bir cilt bakım ürünündeki bileşenlerin sunulma şeklinin her şeyi değiştirebileceği fikri etrafında oluşturulmuştur. On yıldan fazla bir süre önce, kurucu ekip tıp alanı için yama teknolojileri geliştirmeye başladı. Bugün marka, hedeflenen alanlarda daha hızlı çalışan ürünler tasarlamak için bu uzmanlığını genişletmeye devam ediyor. İster sadece 5 dakikanız; ister yavaş yavaş keyfini çıkarmak için bolca zamanınız olsun, Patchology, programınıza uyum sağlayan ürünler tasarlar. Hayatınızı hangi hızda yaşıyor olursanız olun, ürünler sadece verdikleri sözleri yerine getirmekle kalmayacak aynı zamanda hayatınızdaki sorunlara da çözüm getirmek için tasarlanmıştır. Markanın ilham kaynağı: « kendi hızınızda güzellik ».