128 Cream Cheek Yanak Allık Fırçası 128 Cream Cheek Yanak Allık Fırçası

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
229 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342344
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalite ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Cream Cheek Brush No:128, yanaklarda hoş bir aydınlık etkisi oluşturmak üzere pudra ve krem allıkları uygulamak için kullanılan allık fırçasıdır. ZOEVA Cream Cheek Brush No:128 yanaklar için özel olarak tasarlanmış eğimli bir fırça ucuna sahiptir. Bu nedenle uygulama zahmetsizdir.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: ZOEVA’nın yüksek performanslı fırçaları sadece güzel görünmekle kalmaz aynı zamanda ürünleri bir profesyonel gibi harmanlamanızı sağlar. Ayrıca her fırçanın üzerinde ismi vardır böylece herhangi bir kafa karışıklığına sebep olmaz. ZOEVA Cream Cheek Brush No:128’in özel yuvarlak fırçası oldukça hassas olduğundan uygulamanın sorunsuz olmasını sağlar. Tasarım ahşap sap, metal yüzük ve vegan sentetik kıllardan meydana gelir. Klasik siyah, pembe altın ve bambu tasarımları mevcuttur. ZOEVA fırçalar hem profesyoneller hem de makyaj bağımlıları tarafından sevilir. Her biri kusursuz sonuçlar verdiğinden, en zor makyaj teknikleri de dahil hepsi ile ustaca başa çıkabilirsiniz. Eğimli fırça ucu, yanak bölgesi boyunca tüm kontürlere uyum sağlar. Kusursuz güzel bir bitiş için pudra ve krem yapılar kolayca uygulanır.
  Kullanımı: Taze bir görünüm için: dudaklar kapalıyken ayna karşısında gülümseyin, dış yanak kemiklerine istediğiniz rengi hafif tampon hareketlerle uygulayın. Şekillendirme için: fırçayı kulağın ortasına yerleştirin, daha sonra burnun ucuna doğru hareket ettirip, gözün köşesine gelmeden kısa bir süre önce durun. Fırçada kalan rengi de çene altına ve saç çizgisine yedirin.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.