Pinceau Pro - Fondöten Fırçası #64

0 Ürün Yorumu
Pinceau Pro - Fondöten Fırçası #64
829 TL (1)
Sephora Pro'nun uzmanlığıyla tasarlanan bu fırça, likit ve krem ​​fondöten uygulamak için m ... Devamını oku

829 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
615959
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sephora Pro'nun uzmanlığıyla tasarlanan bu fırça, likit ve krem ​​fondöten uygulamak için mükemmeldir. Ek bonus mu? Kullanımı kolay profesyonel bir fırça. Ekstra yumuşak kıllar cildinize karşı hassastır. Bu fırça ve tutucusu sorumlu bir şekilde geliştirilmiştir. Ambalajın kağıdı ve sapın ahşabı sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan yapılmıştır ve ağ, seyahat ederken ve depolama için kullanılabilir. SEPHORA KOLEKSİYONU neden beğenildi? Sentetik elyaf kıllar kullanılarak üretilen bu Pro fırça, düzgün ve doğal bir sonuç için doğru miktarda ürünü almak için daha kısa kıllara ve dokuları bulanıklaştırmak için daha uzun kıllara sahiptir. Esnek başlık, hem dairesel hareketlerle uyum sağlamak hem de kusursuz bir cilt için hızlı ve hassas hareketler sağlamak için mükemmeldir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  -Fırçayla fondöteni alın. - Ürünü karıştırmak için tüm yüz boyunca aşağı doğru hızlı süpürme hareketleri kullanın. Makyaj fırçanızdan en iyi şekilde yararlanmaya devam etmek için, kurumasını beklemeden önce her kullanımdan sonra fırça temizleme spreyi kullanarak düzenli olarak temizleyin.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection