Pro Brush - Fondöten Fırçası #56

0 Ürün Yorumu
Pro Brush - Fondöten Fırçası #56
829 TL (1)
Her türlü fondöteni uygularken oluşturulabilir bir yüzey elde etmenize yardımcı olmak için Sephora ... Devamını oku

829 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
487841
 • tab description Ürün Açıklaması

  Her türlü fondöteni uygularken oluşturulabilir bir yüzey elde etmenize yardımcı olmak için Sephora Pro beceri ve uzmanlığıyla özel olarak tasarlanmış bir fırça. Sentetik elyaf kıllara sahip bu Pro Brush, küçük, yuvarlak, yoğun kıllı bir başlığa sahiptir, böylece her türlü fondötenle göz açıp kapayıncaya kadar şekillendirilebilir, doğal, eşit bir yüzey elde edebilirsiniz. Ekstra yumuşak kıllar cildinizde gerçekten iyi bir his bırakır ve gerçekten profesyonel bir sonuç sunar. *Sentetik elyaftan yapılmış kıllar.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  1. Fondöteni fırçayla alın.

  2. Yüzün merkezinden dışarıya doğru hafif dairesel hareketlerle fondöteni gerin. Doğal bir sonuç için fondöteni ardışık katmanlar halinde uygulayın. İpucu: Daha temiz bir uygulama için fondöten fırçasına aşırı yükleme yapmayın.

  Makyaj fırçasının etkili kalmasını sağlamak için, her kullanımdan sonra fırça temizleyici spreyle düzenli olarak temizleyin ve ardından kurumasını bekleyin.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection