Seyahat Fırça Seti Seyahat Fırça Seti

Bu 4 mini Vegan göz ve yüz fırçası seti ile hafif seyahat edin. Çantanıza veya valizinize kolayca sı ... Devamını oku

KIT PINC VOYAGE-21 BTG

139 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

515475
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu 4 mini Vegan göz ve yüz fırçası seti ile hafif seyahat edin. Çantanıza veya valizinize kolayca sığacaklar ve kısa sürede eksiksiz bir göz ve yüz makyajı yapmanızı sağlayacaklar!4 mini Vegan göz ve yüz fırçası:- Her tür fondöten dokusuna (sıvı, krem ​​ve toz) uyum sağlayan hepsi bir arada cilt fırçası. Yuvarlak şekli ve yoğunluğu sayesinde bu fırça, malzemeyi kolayca toplamanıza, uygulamanıza ve karıştırmanıza olanak tanır, böylece makyajı aşırı yüklemeden uygulayabilirsiniz.- Göz farını tüm göz kapağı üzerinde veya daha lokal bir şekilde tonlama elde etmek için tabanda uygulamak için yuvarlak uçlu bir göz farı fırçası.- Üst ve / veya alt kirpikler boyunca kesin çizgiler çizmek için düz ve eğimli uçlu bir eyeliner fırçası. Sıvı eyelinerlar, kremler veya hafif nemlendirilmiş göz farları ile kullanılabilir.- Kaşlarınıza şekil vermek, kaş ürününüzü düzeltmek ve onlara doğal bir görünüm kazandırmak için şişe fırçası.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Çok Amaçlı Fondöten Fırçası:
  Üründen biraz (krem, toz veya sıvı) alın ve boyun bölgesini de unutmadan iç taraftan dış tarafa doğru tüm yüze dairesel hareketler uygulayın. Bilmenizde fayda var: Toz ürünler kullanıyorsanız, T bölgenize (çene, burun, alın) odaklanmayı unutmayın !

  Göz fırçası :
  Koyu renk bir göz farı alın ve fırçayı gözünüzün iç köşesine, üst kirpiklerinize doğru yerleştirin. Küçük hareketlerle göz kapağının üzerine gerin.

  Eyeliner fırçası :
  Fırçayı ıslatın (gerekirse) ve ürünü alın. Fırçayı gözünüzün iç köşesine yerleştirin ve göz kapağınızın ortasına yarım bir çizgi çekin. Fırçayı gözünüzün dış köşesine yerleştirin. Yarım bir çizgi çekin ve ilk çizgiyle birleştirin.
  Kaş pudranızı veya jelinizi de bu fırça ile uygulayabilirsiniz.

  Kaş fırçası :
  Kaşları düzeltmek ve sabitlemek için fırçayı kullanın.
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection