Glitter Power Brush Set - 4'lü Yüz ve Göz Fırçası Seti

0 Ürün Yorumu
Glitter Power Brush Set - 4'lü Yüz ve Göz Fırçası Seti
SEPHORA COLLECTION'ın Instagram topluluğu ile işbirliği içinde oluşturulan, her türlü makyaj için g ... Devamını oku

599,5 TL (1)
Fiyat : 1.199 TL -50% (2)
İndirim
30 Haziran son!

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

619397
Büyük Sephora İndirimi
  • Ürün Açıklaması    SEPHORA COLLECTION'ın Instagram topluluğu ile işbirliği içinde oluşturulan, her türlü makyaj için göz alıcı ve olmazsa olmaz fırçalardan oluşan Glitter Power brush x 4 seti ile ışıltıları güçlendirin ve yapay elmasların dünyasına dalın. Bu ne işe yarıyor? Çok sayıda görünüm yaratmak için özel olarak tasarlanmış bu simli fırça seti, sahip olunması gereken 4 fırça içerir: 2 yüz ve 2 göz için. Başlıkları kolay ve hassas uygulama için tasarlanmış bu fırçalarla doğaldan sofistikeye kadar yeni makyajlar deneyin. Krem allık, sıvı göz farı ve diğer favori ürünlerinizi uygulayın, lekeleyin ve karıştırın. Işıltılı bir görünüm için makyajınıza ışıltı katın! - Pudra fırçası x 1 Adet - Çoklu doku fırçası x 1 Adet - Göz farı fırçası x 1 Adet - Katlama fırçası x 1 Adet Eklenen bonus? Bu fırça seti sorumlu bir şekilde geliştirildi: - Fırçalar, kılları sentetik elyaftan yapılmıştır. - Ambalajın kartonu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir. - Kutu yeniden kullanılabilir: Fırçalarınızı tozdan uzak tutarak ona ikinci bir hayat verin.

    Vegan : Doğal olarak elde edilen malzemelerle üretilen ürünler.

    Daha fazla

  • Kullanım Önerileri

  • Ürün Açıklaması
  • Kullanım ÖnerileriSEPHORA COLLECTION'ın Instagram topluluğu ile işbirliği içinde oluşturulan, her türlü makyaj için göz alıcı ve olmazsa olmaz fırçalardan oluşan Glitter Power brush x 4 seti ile ışıltıları güçlendirin ve yapay elmasların dünyasına dalın. Bu ne işe yarıyor? Çok sayıda görünüm yaratmak için özel olarak tasarlanmış bu simli fırça seti, sahip olunması gereken 4 fırça içerir: 2 yüz ve 2 göz için. Başlıkları kolay ve hassas uygulama için tasarlanmış bu fırçalarla doğaldan sofistikeye kadar yeni makyajlar deneyin. Krem allık, sıvı göz farı ve diğer favori ürünlerinizi uygulayın, lekeleyin ve karıştırın. Işıltılı bir görünüm için makyajınıza ışıltı katın! - Pudra fırçası x 1 Adet - Çoklu doku fırçası x 1 Adet - Göz farı fırçası x 1 Adet - Katlama fırçası x 1 Adet Eklenen bonus? Bu fırça seti sorumlu bir şekilde geliştirildi: - Fırçalar, kılları sentetik elyaftan yapılmıştır. - Ambalajın kartonu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan gelir. - Kutu yeniden kullanılabilir: Fırçalarınızı tozdan uzak tutarak ona ikinci bir hayat verin.

Vegan : Doğal olarak elde edilen malzemelerle üretilen ürünler.

Pudra Fırçası: Pudrayı yüzün ortasından dışa doğru geniş dairesel hareketlerle uygulayın. Çok Dokulu Fırça: Yüzün ortasından kenarlara doğru dairesel hareketlerle tüm fondöten, bronzlaştırıcı ve allığı yüzünüze uygulayın. Göz Farı Fırçası: Göz farını gözün iç köşesine doğru uygulayın. Göz farını yoğunlaştırabilir veya karıştırabilirsiniz. Kıvrım Fırçası: Görünümünüzü yoğunlaştırmak için ileri geri vuruşlar yaparak göz kapağı kıvrımına koyu bir göz farı uygulayın.

Müşteri Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection