Sculpt & Shade Brush - Kontür ve Bronzer Fırçası

0 Ürün Yorumu
Sculpt & Shade Brush - Kontür ve Bronzer Fırçası
859 TL (1)
Bronzer ve kontür ürünlerinizin kusursuz bir şekilde uygulanmasına yardımcı olan sentetik kıllı çift ... Devamını oku

859 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
470359
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bronzer ve kontür ürünlerinizin kusursuz bir şekilde uygulanmasına yardımcı olan sentetik kıllı çift uçlu bir fırça.  Bu çift uçlu fırça, likit veya pudra bitişli bronzer ve kontür ürünlerinizi uygulamanızı kolaylaştırır!

  Açılı küçük ucu, ürünün kolaylıkla uygulanabilmesi için yoğun kıllara sahiptir. Daha geniş ve esnek uçlu tarafıyla ürünü yüzünüzde kolaylıkla dağıtabilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  HUDA BEAUTY Bronzlaştırıcı Krem & Kontür Için Pudra veya diğer herhangi bir pudra veya likit formdaki kontür ve bronzlaştırıcı ürünü uygulamak için idealdir.
  - Yanak çukurlarını, kaşların iç kısmını ve burun köprüsünü maksimum hassasiyetle şekillendirmek için küçük açılı ucu kullanın.
  - Bronzlaştırıcıyı karıştırmak için daha büyük, daha yumuşak ucu kullanın veya daha geniş alanlara uygulanacak bir ürün tercih edin. En iyi sonuçlar için ürünü elmacık kemiklerinize, alnınıza ve burun köprünüze uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.