Liquid Touch Kapatıcı Fırçası

Hassas kapatıcılık için benzersiz biçimde şekillendirilen kıllara ve ince bir uca sahip kapatıcı fır ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

528122
  • tab description Ürün Açıklaması

    Hassas kapatıcılık için benzersiz biçimde şekillendirilen kıllara ve ince bir uca sahip kapatıcı fırçası.Bu sık kıllı kapatıcı fırçası, ürünleri hızlı ve kolayca dağıtmak için parmak uçlarına benzer bir yapıya sahiptir. Sık kılları kusursuz bir bitiş için kat kat uygulama imkanı tanır ve çizgileri ortadan kaldırır. Göz altı, burun çevresi ve ağız kenarındaki erişilmesi zor bölgeler için hassas ucunu kullanın. Liquid Touch Brightening Kapatıcı (ayrı satılır) ile mükemmel bir ikilidir.

  • Ürün Yorumları

Selena Gomez'in yarattığı Rare Beauty kozmetik markası, günümüz güzellik algısının oluşturduğu gerçek dışı mükemmellik algısını kırmayı hedefliyor.

Herkesin eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan Rare Beauty by Selena Gomezü ürünleri, bireylerin her gün kolaylıkla kendini ifade edebilmesine olanak sağlıyor. Cildin nefes almasına izin vererek iyi hissetmesini sağlayan hafif formülleri cilt üzerinde kolayca uygulanarak otantik güzelliğinizi ortaya çıkarabilmek adına kat kat artırılabilir kapatıcılık sunuyor ve cildinize taze bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.