Pinceau Pro - Aydınlatıcı Fırçası #90

0 Ürün Yorumu
Pinceau Pro - Aydınlatıcı Fırçası #90
829 TL (1)
Sephora Pro'nun uzmanlığıyla tasarlanan bu fırça, aydınlatıcınızı kolayca uygulamak için mükemmeldir ... Devamını oku

829 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
615962
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sephora Pro'nun uzmanlığıyla tasarlanan bu fırça, aydınlatıcınızı kolayca uygulamak için mükemmeldir. Ek bonus mu? Kullanımı kolay profesyonel bir fırça. Ekstra yumuşak kıllar cildinize karşı hassastır. Bu fırça ve tutucusu sorumlu bir şekilde geliştirilmiştir. Ambalajın kağıdı ve sapın ahşabı sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan yapılmıştır ve ağ, seyahat ederken ve depolama için kullanılabilir. Neden hoşumuza gidiyor? Sentetik elyaf kıllar kullanılarak üretilen bu Pro fırça, her türlü dokuyu uygulamak için hassas, yuvarlak bir başlığa sahiptir: toz, sıvı, krem ​​ve çubuk aydınlatıcılar. Doğal ve eşit bir sonuç için yüzünüzün bölgelerine ışık ekleyin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Profesyonellerden ipucu: Gülümseyin ve aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayın. - Fırçaya vurgulayıcı yükleyin. - Elmacık kemiklerinin üst kısmındaki aydınlatıcı fırçasıyla başlayın ve ileri geri hareket ettirin. Daha açık alanlar oluşturmak için kaş kemiği ve Cupid'in yayında da aynısını yapın. - İyice karıştırın. Makyaj fırçanızdan en iyi şekilde yararlanmaya devam etmek için, kurumasını beklemeden önce her kullanımdan sonra fırça temizleme spreyi kullanarak düzenli olarak temizleyin.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection