WOMEN EDP

Raf Simons tarafından geliştirilen ilk parfüm olan Calvin Klein WOMEN, tek bir kişiye değil, her ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

444947
Alcohol denat., parfum/fragrance, aqua/water/eau, ethylhexyl methoxycinnamate, limonene, hydroxycitronellal, benzophenone-3, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, linalool, citral, propylene glycol, geraniol, bht, acrylates/octylacrylamide copolymer, hydrolyzed jojoba esters, d&c red no. 33 (ci 17200), ext. D&c violet no. 2 (ci 60730), fd&c red no. 4 (ci 14700), fd&c yellow no. 5 (ci 19140) .Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Raf Simons tarafından geliştirilen ilk parfüm olan Calvin Klein WOMEN, tek bir kişiye değil, her birinin kendine has özellikleri ve sesi olan tüm kadınlara hitap ediyor. Modern ve çok yönlü kadınların güçlendirilmiş gerçekliğinden ilham alıyor. Şişe tasarımı geçmişi yeniden yorumlayan zamansız bir dile sahip. Dünyaya kadın gözüyle bakan Anne Collier tarafından tasarlanan şişe, hem bakma hem de kendine baktırma eylemlerini ele alıyor. Güç ile kırılganlığı, ferahlık ile duyuları birleştiren bu pembe renkli parfüm içeriğindeki manolya, yasemin ve ambroks içeriklerinin baştan çıkarıcı gücü ile narin portakal çiçeği yapraklarını birleştiriyor. Çok yönlü, güçlü, modern ve zamansız kadınların imzası!

  • tab ingredients İçerik
    Alcohol denat., parfum/fragrance, aqua/water/eau, ethylhexyl methoxycinnamate, limonene, hydroxycitronellal, benzophenone-3, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, linalool, citral, propylene glycol, geraniol, bht, acrylates/octylacrylamide copolymer, hydrolyzed jojoba esters, d&c red no. 33 (ci 17200), ext. D&c violet no. 2 (ci 60730), fd&c red no. 4 (ci 14700), fd&c yellow no. 5 (ci 19140) .    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Dünyanın önde gelen yaşam tarzı markalarından biri olan Calvin Klein, otantik modern minimalist tarzla eş anlamlıdır. Yarattığı her şey - giyim, aksesuar, ev tasarımı - zamansız bir klasik haline gelir. Markanın ödüllü kokuları da yine zamansız klasikler haline gelmiştir. Calvin Klein'ın cesur ve ikonik kokular portföyü, parfüm dünyasını yeniden tanımlamaya devam ediyor.