Selfless by Hyram Centella & Green Tea Hydrating Gel Cleanser Selfless by Hyram Centella & Green Tea Hydrating Gel Cleanser

Centella & Green Tea Nemlendirici Jel Temizleyici, nem bariyerini soymadan veya zarar vermeden cildi ... Devamını oku
359 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

555343
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Centella & Green Tea Nemlendirici Jel Temizleyici, nem bariyerini soymadan veya zarar vermeden cildi temizlemeye yardımcı olur. Kızarıklık, hassasiyet ve tahriş görünümünü yatıştırmaya yardımcı olmak için Centella ve yeşil çay ile formüle edilmiştir, gliserin ve Baltık kara yosunu ise cildin nemini korumasına yardımcı olur.Önerilen Kullanım:-Bu ürünü sabah ve akşam kullanın.- Nemli yüze, gözlere ve boyuna en az 60 saniye boyunca küçük bir miktar nazikçe masaj yapın.-Su ile iyice durulayın ve cilt bakım rutininizin geri kalanını takip edin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu ürünü sabah ve akşam kullanın. Nemli yüzünüze, gözlerinize ve boynunuza 30 ila 60 saniye boyunca az miktarda ürün alarak nazikçe masaj yapın.
  Bol su ile durulayın ve cilt bakımı ritüelinizin diğer ürünleriyle devam edin.
 • tab ingredients İçerik
  WATER (AQUA / EAU), GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, XANTHAN GUM, TRIOLEIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, SEA WATER, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, CENTELLA ASIATICA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, HYDROLYZED RHODOPHYCEAE EXTRACT, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.