Rose Goldea Blossom Delight-Eau De Parfum

Rose Goldea Blossom Delight ailesi ile tanışın: Zarif, eğlenceli, özgürlüğüne düşkün ve hayatında ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

484209
  • tab description Ürün Açıklaması

    Rose Goldea Blossom Delight ailesi ile tanışın: Zarif, eğlenceli, özgürlüğüne düşkün ve hayatında yeniliklere açık kadınlar ile birlikte "her şey mümkün" diyoruz!

    Rose Goldea Blossom Delight, Eau de Parfum ile canlı ve karşıkonulmaz enerjiyi Usta Parfümör Alberto Morillas'ın dokunuşu ile bizlere sunuyor. Bu koku harika bir gelecek için tüm olasılıkları, ilham kaynaklarını ve özgür olmasının verdiği mükemmel gücü barındırıyor. Modern çiçekci imzası kadınsılığın özünü yakalıyor.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Temiz tene istenilen sıklıkla uygulanabilir.
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.