FLOWERBOMB MIDNIGHT FLOWERBOMB MIDNIGHT

Viktor & Rolf'ün Couture koleksiyonlarındaki saten dokunuşlardan ilham alan, "Gecenin kraliçesi" ... Devamını oku
1.900 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

473742
 • tab description Ürün Açıklaması

  Viktor & Rolf'ün Couture koleksiyonlarındaki saten dokunuşlardan ilham alan, "Gecenin kraliçesi" olarak adlandırılan gizemli yasemin çiçeğinin özü etrafında şekillenmiş bir çiçek patlaması adeta başınızı döndürecek. Saten misk notaları ile güçlendirilmiş, egzotik ve gizemli bir kadın parfümü: Flowerbomb Midnight! Flowerbomb Midnight, Viktor & Rolf Flowerbomb koleksiyonunun gizemli yüzü, büyüleyici ve gizemli kadınların kokusu. Kadınların kendilerini özgürleştirdikleri ve eşsiz duygularının patlamlarına izin veren bir dönüşüm anı olan gece yarısını kutluyor. Haute couture tasarımlardan ilham alan şişesinin içerisinde kalıcı, bağımlılık yaratan ve şehvetli bir koku gizli. Siyah şişesi, gündüzden geceye pembeden siyaha giden ve kadınları kişiliklerinin eşi görülmemiş bir yüzünü ortaya çıkarmaya, güçlerini ortaya çıkarmaya davet eden Flowerbomb ailesinin en gizemli üyesi Flowerbomb Midnight adeta değerli bir mücevher.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun.,15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER , LINALOOL , LIMONENE , BENZYL SALICYLATE , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , BENZYL ALCOHOL , GERANIOL , CITRAL , CITRONELLOL , BENZYL BENZOATE (F.I.L. B226365/1)

  Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, veuillez consulter l'emballage du produit acheté.""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst nota: Frenk üzümü
  Alt nota: Vanilya ve Misk
  Orta nota: Gece Yasemini
 • Ürün Yorumları

1992 yılında Hollandalı tasarımcılar Viktor Horsting ve Rolf Snoeren tarafından kurulan Viktor&Rolf Moda Evi, çarpıcı, baş döndürücü ve ihtişamlı kreasyonları ile tanınmasının yanı sıra herkesin takdirini topluyor.

Viktor&Rolf ikilisi, 2005 yılında, ilk kadın parfümleri Flowerbomb'u tasarladılar. Koleksiyona gün içerisinde arzu edilen şekilde kullanılmak üzere Spicebomb erkek parfümü de eklenerek koleksiyonlarını  genişletmeye devam ettiler