ETERNITY FLAME FOR WOMEN EDP

Tutkulu ve baştan çıkarıcı! Eternity Flame For Women, yaşamdaki sevgi ve samimiyeti yansıtır. Ateş ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

465560
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Tutkulu ve baştan çıkarıcı! Eternity Flame For Women, yaşamdaki sevgi ve samimiyeti yansıtır. Ateş renginde olan parfüm, tutkunun yanan ateşini uyandırır.  Çekici floral koku, laden reçinesi üzerinde mandalina ve tatlı bezelye çiçekleri içerir. Parlak meyvelerin ve baharatlı çiçeklerin beklenmedik karışımı, bağımlılık yaratan bir son ile sıcak bir koku yaratır.  Sıcaklık, bağlılık ve sevgiyi simgeleyen güneşin gücünü somutlaştırır.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    teninize 10cm mesafeden uygulayın. Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Dünyanın önde gelen yaşam tarzı markalarından biri olan Calvin Klein, otantik modern minimalist tarzla eş anlamlıdır. Yarattığı her şey - giyim, aksesuar, ev tasarımı - zamansız bir klasik haline gelir. Markanın ödüllü kokuları da yine zamansız klasikler haline gelmiştir. Calvin Klein'ın cesur ve ikonik kokular portföyü, parfüm dünyasını yeniden tanımlamaya devam ediyor.