Clr Re-Fresh Hydrating Beauty Mist Clr Re-Fresh Hydrating Beauty Mist

Bu güzellik misti cildi yeniler ve cilt bakım ürünlerine hazırlar. Cilde ‘iyi’ ve ‘sağlıklı’ olanlar ... Devamını oku
450 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

461092
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu güzellik misti cildi yeniler ve cilt bakım ürünlerine hazırlar. Cilde ‘iyi’ ve ‘sağlıklı’ olanları sağlarken, tüm ‘kötü’ olanları giderir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Gündüz veya gece bakımını uygulamadan önce yüzünüze temiz ve kuru cilt üzerine sürün. Gözlerin üzerine püskürtülebilir.
 • tab ingredients İçerik
  -Coconut Water: Helps rebalance the skin.
  -Alpine Rose: Helps rebalance the skin.
  -Fig: Helps hydrate the skin.

  Water,Butylene Glycol, Glycereth-26 ,Propanediol, Glycerin, CocosNucifera (Coconut) Fruit Juice ,Ppg-26-Buteth-26, PropyleneGlycol, Phenoxyethanol ,Peg-40 Hydrogenated CastorOil, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin,Fragrance, Citric Acid, DisodiumEdta, Sodium Citrate, FicusCarica (Fig) Fruit Extract ,Malpighia Emarginata (Acerola)Seed Extract, RobiniaPseudoacacia Flower Extract ,Rhododendron FerrugineumExtract, Potassium Sorbate,[V3145a.""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

My Clarins cilt bakım ürünleri tüm cilt tiplerine uygun şekilde tasarlanmış, büyük bir sevgiyle hazırlanmış basit tariflerden oluşur. Ürünlerin her biri ftalat, paraben ve sülfat içermeyen meyve, bitki ve çiçek özleri içermektedir. Cilde ihtiyaç duyduğu her şeyi onu her gün temizleyerek sağlamak gelmiş geçmiş en iyi yöntem! Duyulara hitap eden dokular ve kokular sayesinde cildiniz harika görünecek!