Gülsha Tam Gül Suyu Gül Suyu/ Tonik Gülsha Tam Gül Suyu Gül Suyu/ Tonik

AÇIKLAMAGül suyu, kadınların yüzyıllardır kullandığı benzersiz bir doğal güzellik iksiridir. Taze ... Devamını oku
149 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

484420
  • tab description Ürün Açıklaması

    AÇIKLAMAGül suyu, kadınların yüzyıllardır kullandığı benzersiz bir doğal güzellik iksiridir. Taze Ispara gülü çiçeklerinin saf bakır imbiklerde distile edilmesi ile elde edilen gülsha Tam Gül Suyu, gül yağı ayrıştırılmadan üretildiğinden aktif maddelerce zengin, gerçek bir hidrolattır. Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün olan gülsha Tam Gül Suyu, cildinizi tazeler, yatıştırır ve güçlü antioksidan içeriği ile korur. Gözeneklerin sıkılaşmasına  yardımcı olur.FAYDALARI24 saatten fazla cildin nemini korur. Cildin hidrolipid bariyerini güçlendirir. Cildi koruyan güçlü antiaksidanlar içerir. Kirlilik ve oksidatif stresle savaşmaya yardımcı olur. Yatıştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi ile cildinizi yumuşacık yapar. Doğal ve hoş kokusu ile rahatlatıcı bir etki yaratır.KULLANIMIBir parça pamuğu gülsha Tam Gül Suyu ile iyice ıslatın. Yüzünüzü, boynunuzu ve dekolte bölgenizi silin. Sabah,öğlen ve akşam kullanabilirsiniz.Harici kullanım içindir. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Tüm cilt tipleri içindir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Cildinizin nem ve ferahlama ihtiyacına göre pamuğa dilediğiniz miktarda dökerek cildinizi silebilirsiniz. Dilerseniz buz kalıplarında dondurarak sabahları yüzünüzde gezdirebilirsiniz. Gülün enerjisini ve frekansını kendinize çekmek için gün boyu her ihtiyaç hissettiğinizde kullanabilirsiniz. Makyaj sonrası oluşan pudralı görünümü gidermek için kullanabilirsiniz. gülsha Arındırıcı Gül Tozu’nu köpürtmek için kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.
  • tab ingredients İçerik
    "Ürünlerimiz paraben, silikon, mineral yağ, alkol, renklendirici ve parfüm içermeden formüle edilmiştir. Ürünlerimizin içeriklerinin güvenlik notlarını EWG Skin Deep® Cosmetics Database üzerinden aşağıdaki içeriklerin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Rosa Damascena Flower Water, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Geraniol*, Citronellol* *Doğal Rosa Damascena çiçeği suyundan gelmektedir. "
  • Ürün Yorumları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!